Okazuje się, że Motorola X Phone otrzyma naprawdę dobry aparat. Czy w swoim przedziale cenowym będzie pod tym względem najlepsza? Wygląda na to, że owszem!

Moto X jest dla mnie wielką niewiadomą. Osobiście zastanawiam się, czy uda jej się zwrócić moją uwagę, lecz już teraz zdaję sobie sprawę, że będzie ona wyróżniającym się urządzeniem. Przy okazji: należy mieć na uwadze, że nie będzie to żaden high-end, a cenowo ma być bardzo przystępna.

Teraz dowiedzieliśmy się paru nowych rzeczy o aparacie, który trafi do tego smartfona. X Phone otrzyma sensor Clear Pixel o rozdzielczości 10 Mpix. Ta jednostka będzie się wyróżniać dużym rozmiarem pojedynczego piksela, który wyniesie 1,4 µm. Dla porównania, Samsung Galaxy S4 może się pochwalić wynikiem 1,1 µm, natomiast HTC One aż 2 µm, lecz uwaga – w tym przypadku więcej znaczy lepiej. Dodatkowo, smartfon ma bardzo dobrze radzić sobie z wykonywaniem zdjęć przy słabym świetle.

Równie dobrze Moto X ma wypaść przy filmowaniu. Nic nie stanie na przeszkodzie w nagrywaniu obrazu 1080p w aż 60 klatkach na sekundę. Dodatkowo, zaawansowane oprogramowanie będzie w czasie rzeczywistym analizowało sąsiadujące piksele w celu redukcji szumów. Nagrywany dźwięk stereo także będzie niczego sobie za sprawą trzech wbudowanych głośników.

Motorola X Phone ma zostać ujawniona pojutrze, czekajcie!

Via

Be Sociable, Share!