@evleaks informuje nas, że Samsung planuje wprowadzić do swojej oferty dwa nowe tablety. Będą one w sporych rozmiarach: jeden otrzyma przekątną ekranu 10″, a drugi 12,2″.

 

Samsung sprzedaje naprawdę wiele różnych tabletów, lecz to mu wciąż nie wystarcza. Koreański gigant zamierza przedstawić wkrótce dwa nowe tablety o naprawdę dużych ekranach.

Wiemy o tym dzięki znanemu z przedpremierowego ujawniania informacji na temat mobilnych nowości użytkownikowi Twittera @evleaks. Jest to jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł przecieków w Internecie, zatem możemy spodziewać się, że i tym razem nas nie okłamie 😉

Mniejszy z tabletów otrzyma nazwę kodową SM-P600 i będzie się cechował dziesięciocalowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości 2560×1600 pikseli. Procesorem zostanie Snapdragon 800. Jest wysoce prawdopodobne, że mowa o nowym Nexusie 10.

Drugi tablet (SM-P900) prawdopodobnie będzie przynależał do rodziny Note, gdyż przeciek mówi o S-Penie na wyposażeniu. To urządzenie zostanie napędzane ośmiordzeniowym Exynosem 5 Octa i otrzyma ekran 12,2″ także o rozdzielczości 2560×1600 pikseli.

Najbardziej prawdopodobnym  momentem premiery tych tabletów są wrześniowe targi IFA 2013.

Via

Be Sociable, Share!