Nokia Lumia 1020 jeszcze na dobre nie zadomowiła się na rynku, lecz już istnieje do niej parę akcesoriów godnych uwagi. Poniżej pokażemy Wam trzy produkty, które pozwolą ochronić ten smartfon od upadków i zarysowań.


Wielbiciele stylu retro i fani fotografii, którzy wychowywali się w epoce Zenita powinni zainteresować się twardą obudową chroniącą plecki Lumii 1020. Nazywa się ona AGF Leather Shell Case i upodabnia smartfona do starych radzieckich lub japońskich aparatów z lat 70- i 80-tych. Zapewnia ochronę tylnej części obudowy oraz rogów, dzięki czemu nawet po wielu upadkach smartfon zostanie w nienaruszonym stanie. Jej cena wynosi 35$. Myślę, że jest to sporo za dużo.Drugi produkt tego typu to Speck CandyShell Grip i prezentuje zupełnie odmienny, bardziej nowoczesny styl. Połączenie czarnych gumowych pasów na żółtym kolorze sprawiają, że przypomina osę lub innego żądlącego owada. Ta obudowa bardziej chroni obiektyw aparatu dzięki specjalnemu wybrzuszeniu, a gumowe pasy nie pozwolą na wyślizgnięcie się z dłoni. Jej cena również wynosi 35$.


 

Na koniec przedstawię jeszcze ręcznie robiony skórzany pokrowiec, który bardzo mnie urzekł. Lumia w nim wygląda świetnie i bardzo ekskluzywnie. Jego produkcją zajmuje się manufaktura Noreve. Niestety, obecnie nie jest dostępny w sprzedaży, a nawet nie znamy jego ceny. Myślę, że ta może być jednak dużo bardziej zaporowa, niż w przypadku tych dwóch powyższych…

 

Be Sociable, Share!