Komary są dla każdego z nas sporym utrapieniem. Te dranie co wakacje starają się ze wszystkich sił zepsuć nam wakacje. Co prawda nie ma żadnej aplikacji na smartfona, która by skutecznie odstraszała komary, lecz są za to takie, które pozwolą nam się dowiedzieć o nich wielu przydatnych rzeczy.

Przyznam, że Komary to nietypowa apka. Jest to mała skarbnica wiedzy na temat tych małych skurczybyków, które każdego słonecznego wieczora wysysają z nas krew. Jeśli macie ich serdecznie dość, to możecie zajrzeć do tego programu, w którym poznacie najskuteczniejsze sposoby na zwalczanie komarów, ich miejsca bytowania  i wiele innych informacji na ich temat. Dzięki tej aplikacji będziecie wiedzieć co robić, by komary nie miały z Wami najmniejszych szans 😉

Twórca aplikacji niestety nie jest zbyt gadatliwy i swój program opisał krótkimi, żołnierskimi słowami:

Zbiór ciekawych i przydatnych informacji na temat komarów.
 
 

Aplikacja Komary jest dostępna nie tylko na smartfony z najnowszym mobilnym systemem Microsoftu, tj. Windowsem Phone 8, lecz także na starszego i coraz mniej wspieranego Windowsa Phone 7. Jest ona w całości polskojęzyczna, co bardzo plusuje, lecz z kolei minusem jest fakt, że nie ma odautorskiego wsparcia – twórcy porzucili ją prawie rok temu na wersji 1.0, przez co nie liczcie na zwiększenie ilości informacji na temat komarów.

Komary – Download

Ciekawe? Podziel się!