W Internecie pojawił się bardzo ciekawy i szczegółowy filmik typu hands-on, w którym autor opowiada co nieco o nad­chodzącej budże­towej odmi­anie iPhone’a. Szkopuł tkwi w tym, że w rękach Inter­nauty nie znalazł się cały smart­fon, a tylko jego tylna część obudowy.

Wycz­er­pu­jący filmik na temat tyl­nej klapki smart­fona — tego jeszcze nie było! Sam pomysł wydaje się być co najm­niej dzi­waczny, lecz ma on swoje uza­sad­nie­nie. W końcu chodzi o budże­towego iPhone’a, a więc o coś, co jest i bardzo wyczeki­wane, i zupełnie nowe.

 

Obu­dowa taniego iPhone’a będzie wyko­nana z plas­tiku. Oczy­wiś­cie, nie jest to równie wyjątkowy mate­riał, co szkło z iPhone’a 4 czy alu­minium z iPhone’a 5, lecz powód takiej a nie innej decyzji wydaje się być uza­sad­niony — chodzi o cenę. W końcu jest to uboższa odmi­ana smart­fona Apple’a, a oprócz niej ma się pojawić droższy model będący bezpośred­nim następcą iPhone’a 5.

Tani iPhone zdaje się z wyglądu być czymś pomiędzy iPhonem 3GS i iPo­dem 5 gen­er­acji. Zostanie wyposażony w ekran 4″, aparat 5 Mpix i będzie ofer­owany w wielu wer­s­jach kolorystycznych.

Wciąż tajem­nicą są cena i nazwa tego smart­fona. Nie wiemy jeszcze, kiedy zostanie on zaprezen­towany, lecz praw­dopodob­nie będą to oko­lice września-października bieżącego roku.

Via

Ciekawe? Podziel się!