Kolejna generacja Nexusa 7 zbliża się coraz większymi krokami. Wcześniej mieliśmy okazję oglądać go na amatorskich fotkach, a teraz znany i lubiany @evleaks przedstawia render prasowy z tym tabletem. Na dokładkę nowy Nexus 7 trafił już do pewnej gazetki sklepowej.

Pierwszy Nexus 7 zaprezentowany ponad rok temu stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych tabletów na całym rynku. Dzięki sporej mocy i – przede wszystkim – świetnej cenie stał się wielkim hitem. Czy druga generacja tego tabletu powtórzy ten sukces?

Jest to możliwe, gdyż specyfikacja urządzenia nie zawodzi na żadnej linii. Mówiliśmy o niej co nieco w poprzednim wpisie na temat tego urządzenia, choć tak naprawdę jeszcze nie wiemy o niej wszystkiego. Tym razem nie będziemy się jednak nią zajmować, lecz samym wyglądem zewnętrznym.

Nowy Nexus 7 otrzyma wyświetlacz o niezmienionej, siedmiocalowej, przekątnej. Urządzenie będzie się odznaczać zadziwiająco dużymi ramkami wokół ekranu. Jedni uważają to za dobre rozwiązanie, lecz malkontentów też nie brakuje. Duże ramki powodują gorsze wrażenie wizualne i mogą utrudniać sterowanie w niektórych grach, lecz dzięki nim tablet będzie wygodniejszy w korzystaniu w pozycji horyzontalnej (zwłaszcza przy oglądaniu filmów), a dodatkowo większa obudowa pomieści większą baterię.

Dość zaskakująca jest także pozycja oko tylnego aparatu. Miejmy nadzieję, że podczas robienia zdjęć nie będziemy mieli problemu z palcami zakrywającymi obiektyw. Tablet otrzyma też dwa głośniki – po jednym na górze i dole.

Via

Ciekawe? Podziel się!