Na oficjalnym blogu Nokii pojawiła się informacja, że Fińska firma ma zamiar jutro pokazać coś WIELKIEGO. Tabletofon? Tablet? A może coś jeszcze innego?

Mogliśmy się tego spodziewać, że po premierze Lumii 1020 Nokia postanowi pracować na niższych obrotach i trochę sobie odpocząć. Nic z tych rzeczy! Już jutro ma mieć miejsce kolejne ważne wydarzenie z udziałem tej firmy.

23 lipca o godzinie 10:00 ma się odbyć prezentacja czegoś, co zostało nazwane DUŻYM. 

Oficjalny komunikat brzmi następująco:

Coś DUŻEGO pojawi się tutaj jutro

Nie możemy wam jeszcze powiedzieć, co to będzie. Powiemy wam za to, kiedy to zostanie pokazane. Wyczekujcie tego jutro o godzinie 9 czasu londyńskiego.

Do zobaczenia!

Cóż… Skoro w wiadomości słowo duże zostało tak wyeksponowane, to logicznie byłoby przypuszczać, że Nokia zaprezentuje nam tabletofon lub nawet tablet. Osobiście jednak nie jestem co do tych opcji przekonany, gdyż nie dość, że z pewnością doczekalibyśmy się konkretnych przecieków na ten temat, to –  po drugie – aktualizacja GDR3 pozwalająca na obsługę wyższych rozdzielczości nadejdzie nie prędzej, jak pod koniec tego roku. Z resztą, o prezentacji tabletu/tabletofonu nie bylibyśmy informowani w dzień przed prezentacją.

Osobiście bardziej bym się skłaniał do tego, że chodzi o jakąś dużą aktualizację map HERE, czy premierę kolejnej Nokii Asha. Z tym, że duża Asha brzmi jak oksymoron, więc ta opcja też mnie nie przekonuje.

Po prostu poczekajmy do jutra, wtedy wszystko się wyjaśni 🙂

Via

Be Sociable, Share!