Każdy posiadacz samochodu wie, że auta wymagają sporej uwagi. A to trzeba wymienić olej, a to klocki hamulcowe się starły, a to należy wykonać przegląd techniczny… Tego jest mnóstwo. Aby łatwiej to było ogarnąć, powstała aplikacja PitStop dla smartfonów z Windows Phone 8.

PitStop to coś w rodzaju rozbudowanego dzienniczka dla właścicieli samochodów. Użytkownik dzięki niemu ma możliwość zanotowania wszystkich informacji, takich jak wymiany części, zaplanowane przeglądy techniczne czy wizyty na stacji benzynowej. Można do nich ustawić datę, przebieg i – oczywiście – nazwę. Bez problemu można poprosić aplikację, by co jakiś czas wyświetlała nam powiadomienia o koniecznych wydatkach czy np. kontrolach.

Aplikacja występuje w dwóch wersjach – darmowej i kosztującej 8,99 zł. Różnią się one tym, że w apce płatnej możemy zarządzać dowolną ilością pojazdów, gdy w jej darmowym odpowiedniku występuje ograniczenie do jednego.

 

Poniżej przytaczam opis aplikacji od dewelopera:

Aplikacja PITSTOP pomaga zarządzać terminami wymiany części, terminami dokonywanych przeglądów technicznych w samochodach, motocyklach i innych pojazdach mechanicznych.

PITSTOP przelicza i sumuje koszty związane z obsługą techniczną pojazdów w oparciu o kalendarz, przebieg lub czas pracy.

Moduł przypomnień pilnuje ważnych dla użytkownika terminów np. daty opłaty ubezpieczeń czy przeglądów technicznych istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Wygodny w użyciu moduł ustawień parametrów aplikacji umożliwia wprowadzenie dowolnej ilości pojazdów i przypomnień – w wersji bezpłatnej maksymalnie jeden pojazd na użytkownika.

Czytelny i prosty wygląd ekranu ułatwia szybką edycję i wprowadzanie danych.

PITSTOP w połączeniu z oprogramowaniem EBR-IT klasy SaaS dla Windows 8 pozwala zdalnie zarządzać flotą pojazdów w rozproszonych lokalizacjach.

 

 
Pitstop – wersja darmowa

Pitstop – wersja pełna, 8,99 zł

Be Sociable, Share!