Jeśli oszczędność nie jest Twoją mocną stroną, być może powinieneś skorzystać z aplikacji MoneyZoom. Dzięki niej zarządzanie własnym budżetem stanie się dużo prostsze.

MoneyZoom to jedna z tych aplikacji, która pomaga w ogarnięciu swojego budżetu. To, co wyróżnia ją od innych programów tego typu to przede wszystkim ciekawy interfejs i prosta obsługa. Kontrolowanie swoich wydatków za jej pomocą jest proste i przyjemne.

Aplikacja współdzieli konto ze stroną internetową MoneyZoom, która pozwala na aktualizowanie wydatków i przychodów nie tylko z poziomu smartfona i tabletu, lecz także poprzez przeglądarkę internetową. Oczywiście, zapisane dane automatycznie się synchronizują, choć tutaj należy dodać, że ta funkcja działa kapryśnie i synchronizacja między urządzeniami nie zawsze kończy się powodzeniem.

To, co w MoneyZoom mi się spodobało to możliwość nałożenia sobie maksymalnego limitu wydatków. Osoby, które nie potrafią się kontrolować na zakupach powinny być z takiej opcji zadowolone 🙂 Nasze wydatki możemy sortować w wielu kategoriach, jak np. auto, zakupy, czy rachunki i oznaczać je tagami oznaczającymi np. miejsce zakupu. Dzięki temu w późniejszym czasie możemy sortować swoje wydatki według tych danych i podsumować je wszystkie ze sobą.

Na chwilę obecną wszystkie dane należy wklepywać odręcznie, lecz twórcy zapewniają, że w przyszłości MoneyZoom otrzyma możliwość podpięcia się pod nasze konto bankowe, co pozwoli na automatyczne dodawanie danych.

MoneyZoom jest dostępny na platformach: Windows Phone, Android, iOS oraz na każdym komputerze za sprawą strony internetowej. Korzystanie z usługi na szczęście jest darmowe.

MoneyZoom – Windows Phone Download

MoneyZoom – Android Download

MoneyZoom – iOS Download

Ciekawe? Podziel się!