Fani Wściekłych Ptaków powinni wyczeki­wać daty 19 wrześ­nia — wtedy odbędzie się pre­miera nowej gry z tej serii o nazwie Angry Birds Star Wars 2!

Marki Star Wars i Angry Birds raz już się ze sobą połączyły ubiegłego roku, kiedy to Rovio przed­staw­iło światu grę Angry Birds Star Wars. Prawie każdy przyjął ją z radoś­cią, gdyż jest to najbardziej rozbu­dowana wer­sja Angry Birds, lecz najwięksi fani Gwiezd­nych Wojen uznali pro­dukcję za pro­fanację. Ale nimi się nie martwmy — ważne, że gra rzeczy­wiś­cie była świetna.


 

 

19 wrześ­nia pojawi się kole­jna — druga — odsłona przygód Gwiezd­nych Ptaków. Poz­woli ona na kon­trolowanie więk­szej ilości bohaterów niż doty­chczas, a gracz będzie mógł podążać Świńską Stroną Mocy. Dodatkowo, nowoś­cią będą fig­urki Tele­pods, które poz­wolą na przy­wołanie postaci poprzez przys­taw­ie­nie fig­urek z ich podobizną w pobliże naszego urządzenia. Dzieci­akom się pewnie spodoba, lecz raczej nie jest to coś, co zain­tere­suje typowego Kowal­skiego zabi­ja­jącego czas grą czeka­jąc na pociąg.

Poza tymi nowinkami, będzie to stare dobre Angry Birds — czeka nas mnóstwo plansz do prze­jś­cia, mnóstwo świń do ubi­cia i mnóstwo gwiazdek do kolekcji. Jeśli ten schemat roz­gry­wki Wam się nie znudził, to na pewno nie będziecie zaw­iedzeni. Nawet, jeśli nie macie zielonego poję­cia o serii Star Wars.

Via

Ciekawe? Podziel się!