Fani Wściekłych Ptaków powinni wyczekiwać daty 19 września – wtedy odbędzie się premiera nowej gry z tej serii o nazwie Angry Birds Star Wars 2!

Marki Star Wars i Angry Birds raz już się ze sobą połączyły ubiegłego roku, kiedy to Rovio przedstawiło światu grę Angry Birds Star Wars. Prawie każdy przyjął ją z radością, gdyż jest to najbardziej rozbudowana wersja Angry Birds, lecz najwięksi fani Gwiezdnych Wojen uznali produkcję za profanację. Ale nimi się nie martwmy – ważne, że gra rzeczywiście była świetna.


 

 

19 września pojawi się kolejna – druga – odsłona przygód Gwiezdnych Ptaków. Pozwoli ona na kontrolowanie większej ilości bohaterów niż dotychczas, a gracz będzie mógł podążać Świńską Stroną Mocy. Dodatkowo, nowością będą figurki Telepods, które pozwolą na przywołanie postaci poprzez przystawienie figurek z ich podobizną w pobliże naszego urządzenia. Dzieciakom się pewnie spodoba, lecz raczej nie jest to coś, co zainteresuje typowego Kowalskiego zabijającego czas grą czekając na pociąg.

Poza tymi nowinkami, będzie to stare dobre Angry Birds – czeka nas mnóstwo plansz do przejścia, mnóstwo świń do ubicia i mnóstwo gwiazdek do kolekcji. Jeśli ten schemat rozgrywki Wam się nie znudził, to na pewno nie będziecie zawiedzeni. Nawet, jeśli nie macie zielonego pojęcia o serii Star Wars.

Via

Be Sociable, Share!