Rovio zapowiedziało kolejną, już drugą grę Angry Birds wykorzystującą uniwersum Gwiezdnych Wojen. Premiera tuż-tuż, bo 15 lipca!

Dla jednych świetna wieść, dla innych świętokradztwo . Połączenie dwóch, jakże odmiennych marek: Star Wars i Angry Birds budziło kontrowersje wśród najbardziej zagorzałych fanów przygód Luke’a Skywalkera, Mistrza Yoda i spółki podczas premiery gry Angry Birds Star Wars, która została wydana w listopadzie ubiegłego roku. Szybko się jednak okazało, że tylko najwięksi, chciałoby się rzec hardkorowi fani byli zawiedzeni. natomiast cała reszta graczy była zachwycona z nowej gry uznawanej za najlepszą spośród wszystkich Angry Birdsów.

Teraz kolej na coś nowego. Na oficjalnym Twitterze Angry Birds pojawiła się wiadomość mówiąca, że już wkrótce pojawi się zupełnie nowa, duża produkcja z udziałem Wściekłych Ptaków i Rycerzy Jedi. Wstępne informacje mówią, że otrzymamy największą ilość dostępnych bohaterów z całej ptasiej serii, nowe supermoce i być może kilka zupełnie nowych niespodzianek.

Co najlepsze, Rovio nie każe nam długo wyczekiwać swojej gry. Zostanie ona wydana już w ten poniedziałek, 15 lipca. Możemy przypuszczać, że na pewno trafi na Androida i iOS. Miejmy nadzieję, że nowe Angry Birds rychło trafi także dla Windows Phone – najlepiej w dniu premiery, a jakżeby inaczej 🙂

Via

Be Sociable, Share!