Nokia Lumia 1020 trafi do sprzedaży w trzech kolorach: czarnym, białym i żółtym – oto kolejna rzecz, którą dowiadujemy się o tym smartfonie.

Lumia 1020 nie ma już przed nami prawie żadnej tajemnicy. Pomimo tego, że do jej oficjalnej premiery pozostał jeszcze prawie tydzień, to zdążyliśmy się dowiedzieć o niej bardzo wielu rzeczy. Znamy jej wygląd, aparat, nazwę, a teraz także wiemy w jakich wersjach kolorystycznych będzie sprzedawana.

Informację tą zawiera zrzut ekranu z czegoś, co wygląda na wewnętrzną bazę danych pracowników sieci AT&T. Możemy odkryć, że smartfon powinien być dostępny u tego operatora już 22 lipca w kolorze żółtym, białym i czarnym.

Warto też zwrócić uwagę na cenę – 602$, a więc 2 000 zł. Dodajmy, że jest to cena hurtowa jaką zapłaci operator, więc cena sklepowa może być wyższa.

Osobiście jestem nieco zawiedziony. Spodziewałem się szerszej palety kolorystycznej i – przede wszystkim – czerwonej wersji, którą przecież gościliśmy na zdjęciach. No, chyba że Amerykanie z AT&T nie zamówili wszystkich istniejących wersji, co także może być prawdą.

Pamiętajcie – oficjalna prezentacja Nokii Lumia 1020 odbędzie się 11 lipca o godzinie 11 czasu nowojorskiego.

Via

Be Sociable, Share!