Nokia Lumia 1020 trafi do sprzedaży w trzech kolorach: czarnym, białym i żół­tym — oto kole­jna rzecz, którą dowiadu­jemy się o tym smartfonie.

Lumia 1020 nie ma już przed nami prawie żad­nej tajem­nicy. Pomimo tego, że do jej ofic­jal­nej pre­miery pozostał jeszcze prawie tydzień, to zdążyliśmy się dowiedzieć o niej bardzo wielu rzeczy. Znamy jej wygląd, aparat, nazwę, a teraz także wiemy w jakich wer­s­jach kolorysty­cznych będzie sprzedawana.

Infor­ma­cję tą zaw­iera zrzut ekranu z czegoś, co wygląda na wewnętrzną bazę danych pra­cown­ików sieci AT&T. Możemy odkryć, że smart­fon powinien być dostępny u tego oper­a­tora już 22 lipca w kolorze żół­tym, białym i czarnym.

Warto też zwró­cić uwagę na cenę — 602$, a więc 2 000 zł. Doda­jmy, że jest to cena hur­towa jaką zapłaci oper­a­tor, więc cena skle­powa może być wyższa.

Oso­biś­cie jestem nieco zaw­iedziony. Spodziewałem się szer­szej palety kolorysty­cznej i — przede wszys­tkim — czer­wonej wer­sji, którą prze­cież goś­cil­iśmy na zdję­ci­ach. No, chyba że Amerykanie z AT&T nie zamówili wszys­t­kich ist­nieją­cych wer­sji, co także może być prawdą.

Pamię­ta­j­cie — ofic­jalna prezen­tacja Nokii Lumia 1020 odbędzie się 11 lipca o godzinie 11 czasu nowojorskiego.

Via

Ciekawe? Podziel się!