O Moto X ostatnio nie słyszeliśmy zbyt wiele. Były nawet pogłoski, że projekt ten został uśmiercony. Teraz jednak coś słychać i chyba w kwestii tego smartfona coś się wreszcie ruszyło.

Motorola X Phone, tudzież Moto X, ma w zamysłach być rewolucyjnym smartfonem. CEO Motoroli już niejednokrotnie zachwycał się, że będzie ona czymś tak odkrywczym i niesamowitym, że powali konkurencję na łopatki i nawet trudno będzie ją porównywać z czymkolwiek innym. Taki przynajmniej jest zarys tego urządzenia w oczach zarządu, lecz jaka będzie rzeczywistość?

Najnowsze informacje mówią, że do Moto X trafi innowacyjna antena Dual LTE MIMO, która sprawi, że prędkości transmisji zarówno przez Wi-FI, jak i LTE czy HSPA ulegną diametralnej poprawie. Jej konstrukcja sprawia, że możliwe stanie się zarówno odbieranie, jak i wysyłanie pakietów informacji niezależnie przez dwa nadajniki. Tak to przynajmniej wygląda w uproszczeniu i miejmy nadzieję, że ta nowa technologia przyniesie zauważalny postęp.

Mówi się też o tym, że Moto X przyniesie zupełnie nową jakość w personalizacji. W sprzedaży będzie dostępnych 16 wariantów kolorystycznych, a wybrać będziemy mogli nawet także materiał, z którego smartfon ma być wykonany. Na tylnej klapce wstawimy wybraną przez nas grafikę. Nie wiadomo jeszcze, na jakiej zasadzie to ma działać . Wcześniej przygotowaną grafikę mamy wrzucić na stronę Motoroli, a ona dostarczy nam odpłatnie naszą wymarzoną obudowę? Czy będzie to przezroczysty panel, za którym będzie można włożyć specjalne nakładki? Wyświetlacz na tyle obudowy?

Warto rzucić okiem też na baner od Motoroli:

 

Via/Via

Be Sociable, Share!