MEGA to jeden z najbardziej obiecujących hostingów plików. Dzięki stosowaniu wyjątkowych algorytmów szyfrujących sprawia, że Twoje pliki są całkowicie bezpieczne. Teraz aplikacja MEGA jest dostępna oficjalnie dla Androida.

Co ciekawe, aplikacja w Google Play była dostępna już od jakiegoś czasu, lecz był to zwykły, nieoficjalny program stworzony przez grupę programistów kompletnie niezwiązanych z firmą. MEGA postanowiło przejąć projekt, co może przynieść same korzyści – już teraz dodano zestaw nowych funkcji.

MEGA to nowe dzieło słynnego Kima DotComa, założyciela nieistniejącego już MegaUpload. Poprzedni hosting został zdjęty przez amerykańskie władze, które stwierdziły, że pliki umieszczone na stronie nie są zgodne z prawem. Po wielu perturbacjach DotCom stworzył w końcu następcę MegaUpload – MEGA. Twierdzi, że za sprawą zaawansowanych metod szyfrowania plików jego nowy hosting jest stuprocentowo bezpieczny.

No i oczywiście nie zapominajmy o 50 GB darmowej przestrzeni.

Opis aplikacji MEGA dla Androida stworzony przez producenta brzmi tak:

MEGA to usługa przechowywania plików w chmurze, która daje Ci 50GB darmowej przestrzeni na Twoje pliki. Wszystkie pliki w MEGA są całkowicie zaszyfrowane tak, że tylko ty i osoby którym na to pozwolisz mogą je zobaczyć.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź witrynę MEGA http://mega.co.nz/

Mega for Android jest natywną aplikacją androida pozwalającą na przeglądanie plików, wysyłanie, pobieranie, wyszukiwanie i wiele więcej.

Aktualnie za pomocą programu możesz:

– Przeglądać pliki na twoim koncie MEGA
– Wysyłać i pobierać pliki na swoje urządzenie z systemem android
– Synchronizować galerię
– Wyszukiwać pliki na twoim koncie MEGA
– Udostępniać i pobierać pliki za pomocą linków
– Usuwać pliki
– Zmieniać nazwy
– Przenosić pliki
– Tworzyć foldery

Posiadacze smartfonów z Windows Phone, którzy szukają zamiennika na swój system, mogą skorzystać z nieoficjalnej aplikacji MEGAPhone. I analogicznie – korzystasz z iOS-a?

MEGA – Download (Android)

MEGAPhone – Download (Windows Phone)

Via

Ciekawe? Podziel się!