Samsung Galaxy S4 sprzedaje się świetnie, a zarząd ma powody do zadowolenia. Wszystko wskazuje na to, że nowy model poprawi wynik sprzedaży swojego poprzednika.

Samsung przyzwyczaił nas do tego, że chwali się głośno każdą okrągłą liczbę sprzedanych egzemplarzy smartfonów Galaxy S. Wyniki, jakie osiągał Galaxy S III były już bardzo zdumiewające, lecz Galaxy S4 radzi sobie znacznie lepiej.

20 milionów sprzedanych egzemplarzy to ogromna liczba. Najbardziej zdumiewa jednak fakt, że taka ilość esczwórek rozeszła się zaledwie w dwa miesiące od wejścia na rynek. Dla porównania, Galaxy S III osiągnął identyczny wynik w sto dni, o czym z resztą nie omieszkaliśmy Was poinformować.

Boję się pomyśleć, co się stanie w przyszłości. Samsung serią Galaxy S wyrobił sobie świetną opinię i posiadanie tego smartfona jest po prostu modne. Za sprawą kampanii marketingowej Samsungowi udało się sprawić, że na myśl o nowoczesnym i wypasionym telefonie spora część ludzi od razu kojarzy Galaxy S4. Nawet to, że konkurencja tego roku pokazała całkiem interesujące alternatywy nie jest w stanie zatrzymać sukces Koreańskiej firmy. Trochę szkoda, bo to małymi kroczkami prowadzi do monopolu, a ten nie jest niczym dobrym.

Via

Ciekawe? Podziel się!