Nokia Polska stworzyła już jakiś czas temu serię filmików, które prezentują smartfon Nokia Lumia 520. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć możliwości Lumii 520, to warto obejrzeć tę kampanię.

Cała kampania fajnie się komponuje z tym, co Nokia Lumia 520 w rzeczywistości przedstawia. Na filmikach są przedstawione możliwości smartfona, np. jeśli jeździmy na rowerze to korzystamy z Endomondo, robimy zdjęcia, możemy dodatkowo słuchać muzyki czy radia a w razie konieczności skorzystać z nawigacji GPS.

Głosu w kampanii reklamowej użyczył znany aktor Arkadiusz Jakubik (przynajmniej tak mi się wydaje – nie mogłem znaleźć oficjalnego oświadczenia w tej sprawie). Co jednak bardziej istotne – cała kampania wydaje się świetnie zrealizowana i nie nudzi. Podsumowując: fajnie, że Nokia Polska cały czas promuje nowy system i pokazuje walory swoich smartfonów na rodzimym podwórku a nie tylko w zapożyczonych reklamach „z centrali”.

Małe info na temat promowanego smartfona – Nokia Lumia 520

Nokia Lumia 520 to jedno z tańszych urządzeń wyposażone w system Windows Phone 8. Specyfikacja tego modelu nie jest wybitna, ale spokojnie wystarczy do normalnego korzystania. Całą jednostkę napędza dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 o taktowaniu 1GHz. Ponadto smartfon wyposażony jest w aparat foto 5Mpix, wyświetlacz 4 cale (800 x 480) oraz pamięć masową 8GB z możliwością rozszerzenia poprzez karty MicroSD do 64GB.

Istotnym atutem Nokii Lumii 520 jest jej cena – na Allegro rozpoczyna się już od 600zł za nowy model. Ponadto smartfona można znaleźć w promocyjnych cenach u operatorów komórkowych.

Be Sociable, Share!