LG po raz pierwszy od dawna autentycznie mnie zadziwiło – jego przyszły model – Optimus G2 – może otrzymać przyciski do sterowania głośnością nie z boku, a z tyłu obudowy. Wygląda to dziwacznie…

LG Optimus G2 może zostać zaprezentowany w niedalekiej przyszłości. Z pewnością zarząd LG uzna go za konkurencję dla Samsunga Galaxy S4 LTE-A, choć wcześniejsze wyniki sprzedażowe i dziwaczna polityka (czemu tak wiele smartfonów tej firmy nie ląduje w naszym kraju lub robi to z tak dużym opóźnieniem?) mogą nam powiedzieć, że Optimus G2 raczej nie zyska dużej popularności i stanie się po prostu tą tańszą, nieco gorszą alternatywą dla najpotężniejszych flagowców.

Nie oznacza to, że Optimusem G2 nie warto się zainteresować. Plotki mówią, że zostanie wyposażony w procesor Snapdragon 800 pracujący w częstotliwości 2,3 GHz, więc będzie to niezwykle wydajny telefon. Dodatkowo Optimus G2 ma przyciągać uwagę designem – na przedniej części urządzenia nie znajdziemy żadnego przycisku. Trafi tam wyłącznie ekran, a w dodatku ramka wokół niego będzie bardzo wąska.

Prawdziwe dziwactwa zaczynają się z odwróceniem telefonu do tyłu. Z racji zbyt cienkich boków LG postanowiło umieścić przyciski do kontrolowania głośności na tyle obudowy, tuż obok jednostki aparatu. Spójrzcie na zdjęcia – według mnie wygląda to kuriozalnie, a zastosowane przyciski są o wiele za duże. Nie lepiej było na przykład umieścić je tuż przy krawędzi tylnej ścianki?

Via

Ciekawe? Podziel się!