Mamy kolejną informację odnośnie Nokii EOS. Według doniesień jej rynkowa nazwa będzie brzmieć Nokia Lumia 1020. Będzie to pierwszy smartfon Nokii z serii Lumia posiadający w nazwie cztery cyfry.

Już od samego początku wszystkich pogłosek na temat Nokii EOS było akcentowane, że rynkowy model będzie się odznaczał inną nazwą. Do tej pory mogliśmy jedynie ją zgadywać, lecz teraz to się zmienia za sprawą nowego przecieku, o którym poinformowała ekipa Evleaks na swoim koncie na Twitterze.

Ich wiadomość jest krótka: Nokia EOS = Nokia Lumia 1020. Bardziej lakonicznie się już tego przekazać nie dało – dzięki temu Evleaks ułatwili mi pracę i nawet nie muszę tłumaczyć treści wiadomości 😀

Evleaks ma na swoim koncie już wiele przecieków, które pokryły się z rzeczywistością. Możemy zatem mieć bardzo dużą pewność, że się nie mylą. Udało im się ujawnić m.in. to, że Lumia 820 i 920 będą ładowane bezprzewodowo, a całkiem niedawno przedstawili światu wygląd Nokii Lumia 928.

Sama nazwa może wskazywać na to, jak ważnym modelem dla Nokii będzie nowa Lumia. W końcu jeszcze żadnego smartfona z tej rodziny nie opisywały aż cztery cyfry.

Nokia Lumia 1020 zostanie zaprezentowana oficjalnie 11 lipca w Nowym Jorku. Czekamy!

Be Sociable, Share!