Wraz z premierą Nokii Lumia 925 odbyła się prezentacja nowej fotograficznej funkcji pod nazwą Nokia Smart Camera. Właśnie została ona udostępniona użytkownikom i można ją pobrać za pomocą sklepu z aplikacjami Windows Phone.

Nokia Smart Camera to interesujący zestaw dodatkowych funkcji fotograficznych, które mają za zadanie pozwolić nam wykonywać ciekawsze zdjęcia. Wśród nich natrafimy na tryb zdjęć seryjnych i możliwość usunięcia zbędnych poruszających się elementów.

Dokładniejszy opis znajduje się w sklepie. Pozwólcie, że go zacytuję 😀

Nokia Smart Camera robi serię zdjęć, ułatwiając rejestrowanie wspaniałych chwil. Wybierz Najlepsze ujęcie albo połącz fotografie w jedną, korzystając z tych fantastycznych funkcji:

Zatrzymanie ruchu — efekt rozmazania uwydatniający ruch
Ujęcie w ruchu — efekt stroboskopu uwydatniający działanie
Usuń poruszające się obiekty — pozwala na usunięcie niepożądanych obiektów
Zmień twarze — wybór najlepszych ujęć twarzy w zdjęciach grupowych

Efekt możesz zastosować od razu, albo zachować całą sekwencję i dokonać edycji później. Po zakończeniu można podzielić się swoim dziełem ze znajomymi.

Wyłącznie dla Nokia Lumia

– Nowy efekt – Zatrzymanie ruchu
– Ostania sesja edycji każdego z 5 efektów Smart Camera (Najlpesze ujęcie, Ujęcie w ruchu, Zatrzymanie ruchu, Zmień Twarze, Usuń obiekt) zostanie zapisana, aby możliwe było kontynuowanie edycji.
– Zwiększona prędkość

Uwaga: aplikacja jest dostępna wyłącznie na smartfony Nokia Lumia z minimum 1 GB pamięci RAM. Niestety, by ją uruchomić potrzebny jest system z aktualizacją Nokia Amber. Skoro program już trafił do sklepu, możemy przypuszczać, że Amber także wkrótce zostanie opublikowany.

 Nokia Smart Camera – Download

Ciekawe? Podziel się!