Samsung Galaxy Note III to urządzenie, na które z pewnością warto czekać. Niestety, jego premiera ma nastąpić we wrześniu, lecz już teraz możemy oglądać zdjęcia z wycieku, które rzekomo go przedstawiają.

Samsung Galaxy Note III będzie urządzeniem w rzeczywistości bazującym na dobrze nam znanym Samsungu Galaxy S4. Oczywiście, podstawową różnicą stanie się znacznie powiększony ekran, lecz na tym nie koniec: pod maską znajdzie się jeszcze szybszy procesor.

Jeśli plotki głoszą prawdę, Galaxy Note III zostanie wyposażony w wyświetlacz SuperAMOLED o przekątnej – bagatela – 5,99″. Dostatek mocy mają zapewnić Snapdragon 800 (!!) i co najmniej 2 GB RAM-u, a aparat (jak w SGS-ie 4) otrzyma rozdzielczość 13 Mpix. Oczywiście, nie zabraknie wskaźnika S-Pen, który tym razem na pewno także zostanie w jakiś sposób ulepszony.

A oto zdjęcia… Podobno przedstawiają one autentyczny prototyp Galaxy Note’a III. Jak dla mnie, przedstawiony na nich tabletofon zdaje się być zbyt kanciasty i w takiej formie raczej nie zostanie wprowadzony na rynek. Opcja nagłej zmiany designu jest raczej mało prawdopodobna – gdyby Samsung planował coś takiego, wtedy Galaxy S4 również wyglądałby inaczej.

Samsung Galaxy Note III zostanie zaprezentowany oficjalnie w trakcie targów IFA 2013, które odbędą się we wrześniu.

Via

Be Sociable, Share!