Jeśli lubisz oglądać telewizję na ekranie swojego smartfona, powinieneś zwrócić uwagę na aplikację Polostream. Pozwala ona na oglądanie TVP Info i 16  regionalnych kanałów TVP.

Aplikacje do oglądania kanałów telewizyjnych dla Windows Phone oferuje zarówno TVN, jak i Polsat. Możliwe jest także oglądanie większości kanałów Telewizji Polskiej za sprawą programu Polostream, który umożliwia ich streamowanie.

Polostream pozwala na oglądanie aż siedemnastu stacji telewizyjnych. Osoby, którym zdarza się często oglądać kanały państwowej telewizji z pewnością powinny być zadowolone z programu. Oprócz kanałów dotyczących danego regionu, możemy odtwarzać także TVP Info oraz TVP Parlament Sejm i Senat. Wiedzieliście, że te dwa ostatnie kanały istnieją? Ja dowiedziałem się o nich dopiero za sprawą tej apki 😉

A oto pełny opis aplikacji stworzony prze autora:

** Wersja trialowa jest w pełni funkcjonalna ale posiada reklamy. Pełna wersja nie posiada reklam.

Nieoficjalna aplikacja do oglądania TVP Stream. Oglądaj na żywo TVP Info oraz 16 regionalnych stacji telewizyjnych.

Jakość streamingu dostosowuje się automatycznie do parametrów łącza. Możesz oglądać telewizję nawet przez połączenie komórkowe!

Ulubione kanały można przypiąć do ekranu startowego.

UWAGA: w razie problemów proszę o kontakt na adres email poczta@damianantonowicz.pl Niestety nie mam możliwości odpowiadania bezpośrednio na komentarze w sklepie. Z góry dziękuję.

Jak można zauważyć, aplikacja dostępna jest w dwóch odmianach: płatnej i darmowej. Ta pierwsza różni się tym, że nie pojawiają się w niej reklamy i kosztuje 3,49 zł. Nie jest to wygórowana kwota, a osoby często używające programu powinny docenić brak reklam.

Polostream – Download

 

Be Sociable, Share!