Jeśli lubicie wyróżniające się smartfony, być może przypadnie Wam do gustu Lumia 920 w zielonym kolorze, która zawitała do jednego z australijskich sklepów.

Zieleń jest kolorem, który trudno spotkać na obudowach smartfonów. Teraz jednak nic nie stoi na przeszkodzie być posiadaczem zielonej Lumii 920. No, może nie licząc tego, że na razie jest dostępna tylko w australijskim sklepie.

Połyskująca, zielona Lumia 920 jest do nabycia za 792 dolarów australijskich, czyli za 2 500 złotych. Nie jest tanio, lecz wyróżnianie się z tłumu kosztuje.

Czy Lumii 920 ładnie w takim kolorze? Kwestia gustu. Ja osobiście takiego smartfona bym nie kupił, lecz trzeba przyznać, że prezentuje się wesoło i zdecydowanie ciekawiej niż te wszystkie czarne cegiełki, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

Można ją nabyć z poziomu sklepu Estore.com. Niestety, na chwilę obecną nie jest ona dostępna w magazynach. Jeśli mieszkacie w Australii, możecie liczyć na darmową przesyłkę, choć wątpię, by wśród naszych czytelników znaleźli się tacy, którzy żyją w odległym zakątku świata 😉

Ciekawe, czy przyjdzie nam doczekać się także zielonej Lumii 925. Jeśli tak, miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli czekać aż tak długo, jak w tym przypadku.

Odnośnik do sklepu

Via

Be Sociable, Share!