Jeśli lubi­cie wyróż­ni­a­jące się smart­fony, być może przy­pad­nie Wam do gustu Lumia 920 w zielonym kolorze, która zaw­itała do jed­nego z aus­tral­i­js­kich sklepów.

Zieleń jest kolorem, który trudno spotkać na obu­dowach smart­fonów. Teraz jed­nak nic nie stoi na przeszkodzie być posi­adaczem zielonej Lumii 920. No, może nie licząc tego, że na razie jest dostępna tylko w aus­tral­i­jskim sklepie.

Połysku­jąca, zielona Lumia 920 jest do naby­cia za 792 dolarów aus­tral­i­js­kich, czyli za 2 500 zło­tych. Nie jest tanio, lecz wyróż­ni­anie się z tłumu kosztuje.

Czy Lumii 920 ład­nie w takim kolorze? Kwes­tia gustu. Ja oso­biś­cie takiego smart­fona bym nie kupił, lecz trzeba przyz­nać, że prezen­tuje się wesoło i zde­cy­dowanie ciekaw­iej niż te wszys­tkie czarne cegiełki, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

Można ją nabyć z poziomu sklepu Estore.com. Niestety, na chwilę obecną nie jest ona dostępna w mag­a­zy­nach. Jeśli mieszka­cie w Aus­tralii, może­cie liczyć na dar­mową przesyłkę, choć wąt­pię, by wśród naszych czytel­ników znaleźli się tacy, którzy żyją w odległym zakątku świata ;)

Ciekawe, czy przyjdzie nam doczekać się także zielonej Lumii 925. Jeśli tak, miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli czekać aż tak długo, jak w tym przypadku.

Odnośnik do sklepu

Via

Ciekawe? Podziel się!