Samsung co prawda świętuje rewelacyjne wyniki swojego flagowca Galaxy S4, lecz mimo to nie zwalnia tempa ani na chwilę. Już za niecały miesiąc będziemy świadkami premiery kolejnych smartfonów z linii Galaxy i – co ciekawe – ATIV.

Samsung zaprasza nas na swoje wydarzenie, które odbędzie się 20 czerwca w Londynie o godzinie 20:00. Zostaną na nim zaprezentowane nowe urządzenia, które należeć będą do linii Galaxy oraz ATIV.

O ile Galaxy nie jest żadną sensacją (Samsung ma w ofercie ∞ modeli z tej rodziny), to bardzo intrygująco przedstawia się ATIV. Jak wiadomo, taką nazwą oznaczone są produkty korzystające z systemu Windows Phone. Jest to o tyle interesujące, że wcześniej zarząd oznajmił, jakoby Windows Phone 8 nie był w centrum zainteresowania Koreańczyków.

Niestety, jedynym, co nas może naprowadzić na jakieś informacje na temat tych urządzeń jest plakat imprezy. Nie przedstawia zbyt wiele, lecz wygląda na to, że jednym z nich będzie tablet z podstawką à la Microsoft Surface lub fikuśny laptop. Takie ustrojstwo z pewnością będzie korzystać nie z Windows Phone 8, lecz z Windows 8/Windows 8 RT.

Co do kwestii Galaxy, możemy się spodziewać telefonu Galaxy S4 Minii być może także paru innych odmian flagowej esczwórki.

Via

Be Sociable, Share!