Microsoft opublikował kolejną reklamę, w której nawiązuje do konkurencyjnych produktów.  Tym razem na warsztat wzięto funkcję aparatów i ich możliwości robienia zdjęć w nocy. Z racji tego, że podaliśmy już producenta reklamy, nie trudno zgadnąć, który smartfon wygrał pojedynek.

Z tego co zauważyłem, Microsoft ostatnio wziął się bardziej do roboty w kwestii marketingu. Reklamy te cechuje to, że przytaczają produkty konkurencji. Wcześniej mogliśmy oglądać uroczystość ślubną z uczestnictwem fanboyów Apple i Samsunga, teraz postanowiono zabrać się za coś bardziej rzeczywistego.

W czym Lumia 920 jest najlepsza? Osoby, które znają ten smartfon wiedzą, że najłątwiej będzie zaprezentować możliwości aparatu, jak optyczną stabilizację obrazu czy zdjęcia nocne. Postawiono na to drugie i sprawdźcie, jak Lumia 920 poradziła sobie z Samsungiem Galaxy S III i iPhone’m 5.

Może trochę dziwić, że w spocie wzięły udział Lumia 920 i Galaxy S III, a nie najnowsza Lumia 920 i niemal równie świeżutki Galaxy S4. Wyniki w obu przypadkach powinny nie różnić się zbyt drastycznie, więc chyba możemy to wybaczyć.

A oto sama reklama. Podoba się?

 

 

Be Sociable, Share!