Co prawda Android 4.3 Jelly Bean nie został zaprezentowany podczas Google I/O, lecz nie oznacza to, że nie zostanie on pokazany w niedalekiej przyszłości. Najnowsze zdjęcia wskazują, że ten system już jest (prawie lub całkowicie) gotowy.

Tak jest – Choć nowy Android otrzyma numerek 4.3, to wciąż będzie się nazywał Jelly Bean. Wcześniej każda zmiana drugiej cyfry wiązała się z nową nazwą związaną ze smacznymi przekąskami. Skończyło się to wraz z nadejściem Androida 4.2 Jelly Bean i wychodzi na to, że Android 4.3 również będzie Jelly Beanem.

Zachowana nazwa może sugerować, że znów nie mamy do czynienia z dużymi zmianami. Nowy Android będzie ewolucją poprzedniego i nie powinniśmy się spodziewać żadnego przełomu. Więcej zmian powinno nadejść wraz z Androidem 5.0 Key Lime Pie, lecz kiedy to nastąpi? Pewnie do tego czasu upłynie jeszcze sporo wody w Wiśle.

 

Wróćmy jednak do sedna sprawy: jeden z użytkowników anglojęzycznego forum XDA pochwalił się kilkoma zdjęciami, które wykonał podczas targów Thailand Mobile Expo 2013. Do Internetu przedostał się także filmik pokazujący odświeżoną aplikację aparatu.

 

Via

Ciekawe? Podziel się!