Jeśli lubicie edytować zrobione przez Was zdjęcia za pomocą waszego smartfona powinniście skorzystać z SuperPhoto – aplikacji zawierającej sporą liczbę funkcji pozwalających na podrasowanie fotek.

Aplikacji do edycji zdjęć tak naprawdę jest sporo i na każdym systemie można wśród nich przebierać. Użytkownicy Windows Phone mogą na przykład skorzystać z SuperPhoto, który oferuje błyskawiczny retusz dla Twoich zdjęć.

Przede wszystkim, nie jest to oczywiście żaden mobilny odpowiednik Photoshopa. Prawdziwi graficy uznają ten program za bezużyteczny, lecz cała reszta powinna być zadowolona z prostoty przerabiania zdjęć. Program bazuje na filtrach i zawiera ich naprawdę sporo.

SuperPhoto daje nam do dyspozycji cały zestaw filtrów, ramek, zestawów, bokeh, wzorów i innych rzeczy, które zostały pogrupowane na swoje kategorie. Całkowita ilość filtrów w pełnej wersji programu wynosi ponad 1300, co można uznać za zawrotną liczbę. Wersja Free co prawda ma ich nieco ponad sto, lecz wciąż jest to przecież dobry wynik.

Informacja o SuperPhoto od twórców co prawda sprawia wrażenie, jakby była pisana przez pijanego szympansa, lecz da się z niej zrozumieć podstawowe rzeczy:

★★★★★ Masa niesamowitych efektów do twoich zdjęć!Unikalne, znakomite efekty, które pokochasz. Będziesz mieć niekończąca się zabawę i zmienisz swoje zdjęcia w dzieła sztuki tylko jednym kliknięciem!Cechy:* Użyj swojej galerii, aparatu i zdjęć z Facebooka.* Kategorie: Filtry 3D, Zestawy, Rozmigotanie, Ramki, Tekstury, Wzory i Pędzle.* Ulubione zakładki* ponad 100 odblokowanych efektówPEŁNA wersja zawiera:* ponad 1300 odblokowanych efektów i filtrów* Jakość HD (do 1280×1280)* Brak reklamZauważ: ta aplikacja wymaga Internetu aby działać!

SuperPhoto w pełnej wersji kosztuje niemało, bo aż 13,99 zł. Na szczęście powstała także bezpłatna wersja, dzięki czemu każdy może przetestować działanie programu.

Aplikacja jest kompatybilna ze smartfonami opartymi na systemie Windows Phone 7  oraz Windows Phone 8.

SuperPhoto Free – Link do sklepu

SuperPhoto (13,99 zł) – Link do sklepu

Be Sociable, Share!