Fani Gwiezdnych Wojen z pewnością ucieszyli się na wieść tego, że nowa gra z tego uniwersum trafiła na Androida. Szkoda tylko, że i tak zainstalują ją nieliczni.

LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles to nowa produkcja łącząca dwie znane i lubiane marki: klocki LEGO oraz Star Wars. Sam pomysł, choć interesujący, nie jest pierwszej nowości – lata temu takie gry trafiały na stacjonarne pecety i duże konsole. Czy nie byłoby fajnie powrócić do tych gier, tym razem grając na ekranie smartfona czy tabletu? Pewnie tak, zwłaszcza, że gra została udostępniona bezpłatnie.

Czy więc gra się w to dobrze? Niestety, nie wiemy. Dziwnym trafem gra nie jest kompatybilna z moimi urządzeniami Android. Czemu w takim razie o tym piszę? Ano dlatego, że ta gra nie działa praktycznie na niczym. Pewnie teraz myślicie, że posiadacze Galaxy S III, Galaxy Nexusa czy Nexusa 7 mogą mieć problem z głowy. Pudło! Oni także sobie nie zagrają. Problem jest bardzo nietypowy, o czym napisało także Android Police, którego redaktorowi udało się zmusić grę do instalacji na… trzech spośród dwudziestu czterech urządzeniach, co przedstawia poniższy zrzut ekranu.

Możecie sami sprawdzić, czy LEGO Star Wars jest niekompatybilne z waszym urządzeniem wchodząc tutaj.

Nie wiem co mam o tym myśleć. W każdym razie miejmy nadzieję, że aktualizacja poprawiająca kompatybilność jest już w drodze.

Via

Be Sociable, Share!