Rodzina Galaxy S od samego początku sprzedawała się bardzo dobrze, lecz to, co dzieje się z dwiema ostatnimi odsłonami jest zadziwiające. W dodatku okazuje się, że Galaxy S4 bez problemu pobił wynik poprzednika.

Samsung Galaxy S4 rozchodzi się lepiej niż ciepłe bułeczki. W ciągu dwóch tygodni Samsungowi udało się osiągnąć wynik sprzedaży na poziomie 6 milionów sprzedanych egzemplarzy tego smartfona. Wynik godny pogratulowania zważywszy na to, że jedyną firmą, która może się pochwalić podobnymi wynikami sprzedaży jest Apple, które i tak wypuszcza tylko jeden nowy model swojego telefonu w ciągu roku.

JK Shin, jeden z dyrektorów Samsunga pochwalił się, że w przyszłym tygodniu Samsung Galaxy S4 przekroczy barierę 10 milionów sprzedanych egzemplarzy. To, jak świetnym jest to wynikiem najlepiej świadczą słowa samego JK Shina:

Jesteśmy pewni, że do przyszłego tygodnia sprzedamy 10 milionów esczwórek. Sprzedaje się ona znacznie szybciej od poprzedniego modelu, S III. Samsungowi zajęło 50 dni sprzedanie 10 milionów Galaxy S III. S4 będzie pierwszym urządzeniem Samsunga, które osiągnie wynik sprzedaży w wysokości 10 milionów sprzedanych sztuk w mniej niż miesiąc od swojego debiutu.

Brzmi nieźle, prawda? Samsung w parę lat z producenta tanich i badziewnych komórek przeistoczył się w potężnego giganta o dużej renomie. Teraz pozostaje mu już tylko poprawić jakość wykonania swoich słuchawek… 😉

Via

Be Sociable, Share!