Niektórzy z nas mogli się rozczarować z powodu niezaprezentowania kolejnej wersji Androida na konferencji Google I/O. Plotka jednak głosi, że być może zostanie on pokazany już 10 czerwca, a wraz z nim nowa wersja kolorystyczna LG Nexusa 4.

Google I/O 2013 chociaż przyniosło sporo przyjemnych nowości, mogło spowodować pewien niedosyt. Przed imprezą mówiono o nowych urządzeniach z rodziny Nexus i Androidzie 4.3 lub nawet 5.0, lecz skończyło się na mniejszych sprawach. Mimo i tak nikt nie powinien być zawiedziony nową usługą Play Games czy komunikatorem Hangouty.

Malkontenci jednak oczywiście są, lecz trudno się temu dziwić. Właśnie dla nich (i oczywiście nie tylko dla nich) mamy dobrą wiadomość – już 10 czerwca pojawi się Android w wersji 4.3, a tej premierze towarzyszyć będzie wprowadzenie nowej wersji kolorystycznej dla LG Nexusa 4. Szkoda tylko, że wiadomość ta jest tylko niepotwierdzoną plotką, choć to, że prace nad Androidem 4.3 zbliżają się ku końcowi jest faktem, który parę razy już wyszedł na światło dzienne.

Na razie możemy podziwiać zdjęcie białego Nexusa 4, który prezentuje się dość intrygująco, choć czy w bieli ten smartfon rzeczywiście prezentuje się lepiej? Sprzeczałbym się.

 

Via

Be Sociable, Share!