Na jutrzejszej konferencji Nokii w Londynie ma zostać pokazany nowy flagowy smartfon. Nokia EOS, Lumia 1000, Catwalk – nazywaliśmy go na wiele sposobów. Co do jego premiery w następnym dniu nie mamy już wątpliwości. Nowa Lumia nadchodzi!

Więcej niż Twoje oczy mogą dostrzec. Nowa Nokia Lumia nadchodzi.

Takie oto hasło znalazło się na najnowszym spocie reklamowym Nokii, który został wyemitowany wczoraj w brytyjskiej telewizji. Udostępniony został także do sieci i możecie go obejrzeć tutaj:

 

Wygląda znajomo? Owszem. W zeszłym miesiącu do Internetu wyciekły fotki smartfona o identycznej jednostce aparatu. Link do artykułu znajduje się tu, a same zdjęcia wklejam poniżej:

 

Nowy teaser niestety nie zawiera żadnych konkretnych informacji. Możemy dostrzec smartfona wyposażonego w przednią kamerkę, dwie sprzężone ze sobą doświetlające lampy LED oraz  aparat z wyraźnie wystającym obiektywem.

Tak jak do tej  pory sądziliśmy, przy projektowaniu nowej Lumii największy nacisk położono na zaimplementowaniu jak najlepszego aparatu. Po obejrzeniu tego spotu nie mamy już wątpliwości. Pytanie tylko, czy będzie to jednostka mogąca równać się (lub pokonać) z tą z 808 PureView?

Hasło Więcej niż Twoje oczy mogą dostrzec brzmi intrygująco  Chodzi o wielką ilość megapikseli, zoom, podczerwień lub też możliwość widzenie przez ubrania? Możemy tak zgadywać w nieskończoność, lecz najlepszym wyjściem będzie poczekać na odpowiedź do jutra.

Nie zapomnijcie – nowa, fotograficzna Lumia zostanie ujawniona już jutro rano!

Be Sociable, Share!