Nokia dzisiejszego upalnego popołudnia uraczyła nas wiadomością, że jutro przedstawi swój nowy model z serii Asha. Wiadomo, że będzie dostępny w żółtym kolorze i otrzyma… coś owalnego.

Jutro o 8:30 w indyjskim New Delhi zostanie zaprezentowana kolejna komórka Nokii należąca do serii Asha. W związku z tym wydarzeniem odbędzie się także specjalna konferencja prasowa, a całe wydarzenie ma być transmitowane na bieżąco przez sieć.

Niestety, o samym smartfonie wiemy jedynie tyle, że będzie można go dostać w żółtej wersji kolorystycznej, choć z pewnością nie będzie to jedyny wariant do wyboru. Teaser opublikowany przez Nokia Conversations  przedstawia też owalny przycisk, który kształtem bardzo przypomina stację Nokii do bezprzewodowego ładowania (wybaczcie za skojarzenie – zboczenie zawodowe 😉 )

Nie będzie to pierwsza Asha przedstawiona w ostatnim czasie. Całkiem niedawno pisaliśmy o małej komórce z QWERTY, Ashy 210Nowa, tajemnicza Nokia prawdopodobnie będzie prezentowała sobą podobny poziom.

Jutro poinformujemy Was o tym telefonie jeszcze raz, tym razem posiadając dużo bardziej szczegółowe informacje. Bądźcie przy nas! 🙂

Via

Be Sociable, Share!