Tajlandzki oddział Nokii zdaje sobie z tego sprawę, że nic tak nie działa na mężczyzn jak widok pięknej kobiety. Zaprosił więc znaną celebrytkę do udziału w reklamie. Zobacz, jak poradziła sobie na planie!

Ostatnio pokazujemy Wam całkiem sporo reklam Nokii. Jeśli lubicie małe dzieci, powinniście obejrzeć spoty polskiego oddziału prezentujące różne funkcję telefonów Nokia Asha. Z bardzo ciepłym przyjęciem spotkała się także reklama Lumii 920 pokazująca w zabawny sposób zatargi pomiędzy Apple a Samsungiem. Tym razem pokażemy filmik, który z pewnością przypadnie do gustu naszej męskiej części czytelników, gdyż główną rolę odgrywa w nim wyjątkowo atrakcyjna Tajka.

Po prostu obejrzyjcie. Słowa tutaj nie są potrzebne. Jeśli ktoś jest wielbicielem azjatyckiej urody, poczuje się w siódmym niebie 😉 Dziewczyna jest rzeczywiście wyjątkowo piękna, a choć film nie posiada żadnej fabuły, to ogląda się go z wielką przyjemnością.

Jeśli kogoś zainteresowała modelka (a są tacy, których nie zainteresowała? 😉 ), to nazywa się ona Woonsen Virithipa. Tutaj możecie znaleźć jej Facebookowy fanklub (ponad 100 tys. fanów!), tutaj Instagram, a z kolei tutaj Twittera.

 

Ciekawe? Podziel się!