Motorola nie chce odstawać od Samsunga, HTC czy Apple i także ona pracuje nad smartfonem, który miałby być tym najlepszym. Mowa oczywiście o X Phone, który staje się coraz mniej tajemniczy dzięki kolejnym zdjęciom zamieszczonym w sieci.

Motorola bardzo poważnie podchodzi do tego, by jej X Phone stał się smartfonem mogącym konkurować z najlepszymi urządzeniami na rynku, jak np. Samsungiem Galaxy S4 czy HTC One. Same chęci jednak na nic się nie zdadzą i do odniesienia sukcesu trzeba poświęcić naprawdę mnóstwo pracy.

Dzięki zdjęciom możemy mieć wgląd na to, jak w ogólnym zarysie będzie prezentować się X Phone. Nowe zdjęcia niestety przedstawiają smartfona otoczonego bumperem, który ukrywa prawdziwy kształt. Uwagę zwraca przede wszystkim nietypowe logo Motoroli, które zdaje się zmieniać swoją kolistą ramkę w zależności od sytuacji.

Co ciekawe, smartfon zdaje się mieć wgranego czystego Androida. Zadowoli to z pewnością wszystkich fanów Nexusów i osób, dla których szybkość działania jest priorytetem. Na trzecim screenie widać ponadto odświeżony wygląd Google Play.

W sieci znalazło się także zdjęcie przedstawiające plecy urządzenia. Widzimy na nich naklejkę z paroma informacjami. Choć fotograf spisał się beznadziejnie, to i tak możemy wyczytać nazwę urządzenia: XFON ATT. Czyli prawdopodobnie w rzeczy samej jest to X Phone, w tym przypadku z nałożonym brandem od operatora AT&T.

Zdaje się, że smartfon Motoroli, który wcześniej został sfotografowany w Wietnamie to właśnie prototyp X Phone’a. Wcześniejsze plotki wskazywały na to, że mamy do czynienia z innym smartfonem, lecz spójrzcie sami, wygląd jest łudząco podobny do tego, co widzimy na powyższych fotkach:

Via

 

Be Sociable, Share!