Niemal każdy nieoficjalny klient Instagrama na jakiejkolwiek platformie ma to do siebie, że nie da się poprzez niego wrzucać nowych fotografii na swój profil. Inaczej jest w przypadku aplikacji Itsdagram dla systemu Windows Phone 8, która niedługo powinna wyjść z fazy beta.

Instagram to aplikacja przeznaczona z myślą o użytkownikach iOS-a i Androida, której użytkownicy mogą dzielić się z innymi swoimi zdjęciami, a także lajkować i komentować fotki innych. Owszem – apka jak tysiąc innych, lecz Instagram w odróżnieniu od reszty wytworzył olbrzymią społeczność, której ogromu nie da się ogarnąć umysłem.

Niestety, użytkownicy Windows Phone 8 zostali pominięci przez programistów Instagrama i system Microsoftu najzwyczajniej w świecie nie ma swojej wersji tego programu. Na szczęście, można użyć także nieoficjalnych klientów, jak np. Itsdagrama.

Itsdagram to klient Instagramu pozwalający na niemal wszystko to, co zawarte jest w oficjalnej apce. W odróżnieniu od niemal każdego innego nieoficjalnego klienta, umożliwia dodawanie nowych fotek, co przecież jest kluczową funkcją. Nie ma jednak róży bez kolców – wciąż brakuje możliwości nakładania filtrów i niedostępna jest sekcja własnego profilu.

 


 
Program wciąż jest w fazie beta i jeszcze nie można go pobrać z poziomu sklepu Microsoftu z aplikacjami, lecz ma się w nim znaleźć w najbliższym czasie. Miejmy nadzieję że wkrótce twórcy poradzą sobie z brakującymi elementami i otrzymamy w pełni funkcjonalne narzędzie.

 

 

Be Sociable, Share!