Facebook Beta Windows Phone

Facebook Beta WP

Microsoft postanowił udostępnić do otwartych testów aplikację Facebook Beta dla systemu Windows Phone 8. Chciałoby się powiedzieć wreszcie, bo dotychczasowa wersja Facebooka wielu irytowała. Sprawdźmy czego możemy się spodziewać?

Na samym początku ważna uwaga – nowa wersja Facebook Beta dotyczyć będzie tylko smartfonów z systemem Windows Phone 8, tak więc posiadacze większości smartów na rynku z WP będą musieli obejść się smakiem. Z drugiej jednak strony w tej chwili królują raczej w sprzedaży u operatorów słuchawki z nowym systemem, powoli Nokia Lumia 800 przechodzi do historii.

Facebook Beta WP  Facebook Beta WP

Facebook Beta dla WP8 będzie bardzo podobny do tych, które możemy spotkać na Androidzie czy iOS – będą większe zdjęcia, bardziej dogodne możliwości wyszukiwania kontaktów, Fan Page; lepszy podgląd własnego profilu czy też szybszy dostęp do czatu. O możliwościach nowego Facebooka można by się rozpisywać długo, powodem tego jest niewątpliwie fakt, że dotychczas Facebook na Windows Phone był aplikacją nieatrakcyjną dla użytkownika – korzystaliśmy z niej w chwilach, gdy z Facebooka skorzystać trzeba było ale nie była to alternatywa dla desktopowej czy też tabletowej wersji.

Oczywiście należy mieć na względzie, że aplikacja ta jest w wersji Beta i mogą się w niej pojawiać różne błędy. Wśród najczęstszych polscy recenzenci wymieniali: brak polskich znaków w czacie. Aplikację możecie pobrać oczywiście za darmo z sklepu Windows Marketplace aplikacje pobierzecie również skanując QR code poniżej.

Facebook Beta download

Be Sociable, Share!