Wściekłe ptaki w wersji na Windows Phone mają tę wadę, że aby w nie pograć, należy najpierw zapłacić. Na szczęście teraz można pobrać je całkowicie za darmo! Uwaga jednak – czas promocji jest ograniczony!

Bardzo miłą niespodziankę zafundowało dziś Rovio wszystkim posiadaczom smartfonów z Windows Phone 8. Od dnia dzisiejszego do 14 maja pierwsza, klasyczna wersja gry Angry Birds jest dostępna całkowicie za darmo.

Wraz z promocją, gra została zaktualizowana i otrzymała zestaw nowych poziomów. Jest to zatem propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich, którzy mają smartfon z Windows Phone 8. Nie ważne czy gracie na komórce na co dzień czy raz na ruski rok – zachęcam do pobrania tej gry. Nieprędko zdarzy się taka sytuacja, by znów została udostępniona do pobrania za darmo, a skoro rozdają, to czemu by z tej okazji nie skorzystać? Wcześniej gra kosztowała 3,49 zł.

Angry Birds w wersji na smartfony z systemem Microsoftu posiada wsparcie dla usługi Xbox, dzięki czemu będziecie mogli dzięki tej grze nabić swój GamerScore wykonując parę achievementów.

Angry Birds – Windows Phone Download

Be Sociable, Share!