Prezen­tu­jemy Wam kole­jne wideo będące reklamą Nokii. W żar­to­bliwy sposób pokazano w nim spory pomiędzy użytkown­ikami smart­fonów Apple i Sam­sunga.Kupu­jąc topowego Sam­sunga czy iPhone’a jest niemal pewne, że będziemy musieli wysłuchi­wać tyrad prze­ci­wników danego pro­du­centa czy sys­temu. Z faktu, iż fani obu firm niezbyt przepadają za sobą, świet­nie zdaje sobie sprawę mar­ketingowy odd­ział Win­dows Phone i wypuś­cił humorysty­czny spot reklam­owy. Pokazuje on, że użytkown­icy Nokii zna­j­dują się z dala od tych ognistych sporów i hejterzy nie sku­pi­ają na nich uwagi. Powód do zmi­any tele­fonu jest to raczej żaden, no ale nie o to tu chodzi. Film przede wszys­tkim miał na celu złośli­wie zażar­tować sobie z konkurencji i przy okazji spowodować uśmieszki na twarzach oglą­da­ją­cych go osób.

Smart­fonem będą­cym pozy­ty­wnym bohaterem w tej reklamie jest oczy­wiś­cie topowa Nokia Lumia 920, która zyskała tytuł smart­fona roku według czytel­ników inter­ne­towego mag­a­zynu Engad­get. Oczy­wiś­cie, zostało to wspom­ni­ane w samym spocie (a nawet w opisie i… samym tytule).

Co sądzi­cie o filmiku? Moim zdaniem przy­jem­nie się go ogląda i choć nie spowodował u mnie salw śmiechu, to nie odczuwałem też przez niego zażenowa­nia, które łatwo spowodować rekla­mami tego typu.

 

Ciekawe? Podziel się!