Prezentujemy Wam kolejne wideo będące reklamą Nokii. W żartobliwy sposób pokazano w nim spory pomiędzy użytkownikami smartfonów Apple i Samsunga.Kupując topowego Samsunga czy iPhone’a jest niemal pewne, że będziemy musieli wysłuchiwać tyrad przeciwników danego producenta czy systemu. Z faktu, iż fani obu firm niezbyt przepadają za sobą, świetnie zdaje sobie sprawę marketingowy oddział Windows Phone i wypuścił humorystyczny spot reklamowy. Pokazuje on, że użytkownicy Nokii znajdują się z dala od tych ognistych sporów i hejterzy nie skupiają na nich uwagi. Powód do zmiany telefonu jest to raczej żaden, no ale nie o to tu chodzi. Film przede wszystkim miał na celu złośliwie zażartować sobie z konkurencji i przy okazji spowodować uśmieszki na twarzach oglądających go osób.

Smartfonem będącym pozytywnym bohaterem w tej reklamie jest oczywiście topowa Nokia Lumia 920, która zyskała tytuł smartfona roku według czytelników internetowego magazynu Engadget. Oczywiście, zostało to wspomniane w samym spocie (a nawet w opisie i… samym tytule).

Co sądzicie o filmiku? Moim zdaniem przyjemnie się go ogląda i choć nie spowodował u mnie salw śmiechu, to nie odczuwałem też przez niego zażenowania, które łatwo spowodować reklamami tego typu.

 

Be Sociable, Share!