Nokia zaczęła rozsyłanie zaproszeń na swoją konferencję i przy okazji dała ciekawą podpowiedź, która sugeruje, że to właśnie wtedy zostanie pokazana Nokia Lumia EOS z aparatem 41 Mpix.

Na Lumię z aparatem PureView o matrycy 41 Mpix czekamy już od naprawdę dawna. Do tej pory musieliśmy być zadowalani niepotwierdzonymi przeciekami i plotkami. Teraz czas na zaproszenie na oficjalne wydarzenie, które odbędzie się już niedługo.

Konferencja Nokii ma mieć miejsce 14 maja w Londynie i Nokia już zaczęła rozsyłać na nią zaproszenia.Wygląda ono tak:

Po lewej stronie można zobaczyć ledwie widoczny napis: spójrz, co będzie następne. Z kolei tekst po prawej stronie oznacza: Opowieść o Nokii Lumii trwa. Można zatem wysnuć, że Nokia zamierza nam pokazać nowe urządzenia, które będą należeć do rodziny Lumia.

Wśród nich ma znaleźć się wyczekiwana od bardzo dawna Nokia Lumia EOS, a jej obecność na pokazie 14 lipca ma potwierdzać poniższa grafika:

Na pierwszy rzut oka nie ma na niej niczego ciekawego, lecz należy się jej bliżej przyjrzeć. Na kafelkach możemy zobaczyć cztery nieodebrane wiadomości i jedno połączenie. 4 wiadomości – 4 Messages. 1 połączenie – 1 Phone. Gdy połączymy jedno z drugim wychodzi 41MP, czyli 41 megapiksele w aparacie.

Dodajmy jeszcze, że impreza odbędzie się 14 maja. Gdy odwrócić kolejność cyfr w dniu, otrzymamy znowu 41. Przypadek?

Via

Be Sociable, Share!