Nokia zaczęła rozsyłanie zaproszeń na swoją kon­fer­encję i przy okazji dała ciekawą pod­powiedź, która sugeruje, że to właśnie wtedy zostanie pokazana Nokia Lumia EOS z aparatem 41 Mpix.

Na Lumię z aparatem Pure­View o matrycy 41 Mpix czekamy już od naprawdę dawna. Do tej pory musieliśmy być zad­owalani niepotwierd­zonymi prze­ciekami i plotkami. Teraz czas na zaprosze­nie na ofic­jalne wydarze­nie, które odbędzie się już niedługo.

Kon­fer­encja Nokii ma mieć miejsce 14 maja w Lon­dynie i Nokia już zaczęła rozsyłać na nią zaproszenia.Wygląda ono tak:

Po lewej stronie można zobaczyć led­wie widoczny napis: spójrz, co będzie następne. Z kolei tekst po prawej stronie oznacza: Opowieść o Nokii Lumii trwa. Można zatem wys­nuć, że Nokia zamierza nam pokazać nowe urządzenia, które będą należeć do rodziny Lumia.

Wśród nich ma znaleźć się wyczeki­wana od bardzo dawna Nokia Lumia EOS, a jej obec­ność na pokazie 14 lipca ma potwierdzać poniższa grafika:

Na pier­wszy rzut oka nie ma na niej niczego ciekawego, lecz należy się jej bliżej przyjrzeć. Na kafelkach możemy zobaczyć cztery nieode­brane wiado­mości i jedno połącze­nie. 4 wiado­mości — 4 Mes­sages. 1 połącze­nie — 1 Phone. Gdy połączymy jedno z drugim wychodzi 41MP, czyli 41 megapik­sele w aparacie.

Doda­jmy jeszcze, że impreza odbędzie się 14 maja. Gdy odwró­cić kole­jność cyfr w dniu, otrzy­mamy znowu 41. Przypadek?

Via

Ciekawe? Podziel się!