Kupując drogiego smartfona zwykle spodziewamy się, że będzie on nam służył przez długi okres czasu. Czy Samsung Galaxy S4 będzie dobrym wyborem, jeśli po smartfonie spodziewamy się wytrzymałości? W tym przypadku sprawdzimy, jak bardzo Galaxy S4 radzi sobie z rysami na wyświetlaczu.

Samsung nie ma dobrej opinii pod względem wykonania jego smartfonów. Wraz z modelem Galaxy S III wprowadził tworzywo zwane HyperGlaze, które tak naprawdę jest zwykłym plastikiem. Co jednak, jeśli chcemy sprawdzić podatność najnowszego, czwartego Galaxy S na zbieranie rys na wyświetlaczu? Po prostu obejrzyjcie sami:

W Samsungu Galaxy S4 zastosowana została powłoka Gorilla Glass 3, która chroni ekran przed zarysowaniami. Jak się okazuje, najnowsza generacja tego zabezpieczenia radzi sobie znakomicie z przeciwnościami losu. Stawiło czoło długopisowi, nożom, monetom a na powierzchni wyświetlacza nie pojawiła się ani jedna rysa. Pamiętajmy jednak, że one jak na złość lubią pojawiać się same z siebie od czasu do czasu – nieraz wystarczy jedno ziarenko piasku w kieszeni, by móc zarysować ekran, nawet pomimo posiadania Gorilla Glass 3.

 

Be Sociable, Share!