Kupu­jąc dro­giego smart­fona zwykle spodziewamy się, że będzie on nam służył przez długi okres czasu. Czy Sam­sung Galaxy S4 będzie dobrym wyborem, jeśli po smart­fonie spodziewamy się wytrzy­małości? W tym przy­padku sprawdz­imy, jak bardzo Galaxy S4 radzi sobie z rysami na wyświetlaczu.

Sam­sung nie ma dobrej opinii pod wzglę­dem wyko­na­nia jego smart­fonów. Wraz z mod­elem Galaxy S III wprowadził tworzywo zwane Hyper­Glaze, które tak naprawdę jest zwykłym plas­tikiem. Co jed­nak, jeśli chcemy sprawdzić podat­ność najnowszego, czwartego Galaxy S na zbieranie rys na wyświ­et­laczu? Po prostu obe­jrzyj­cie sami:

W Sam­sungu Galaxy S4 zas­tosowana została powłoka Gorilla Glass 3, która chroni ekran przed zarysowa­ni­ami. Jak się okazuje, najnowsza gen­er­acja tego zabez­pieczenia radzi sobie znakomi­cie z prze­ci­wnoś­ci­ami losu. Staw­iło czoło dłu­gopisowi, nożom, mon­e­tom a na powierzchni wyświ­et­lacza nie pojaw­iła się ani jedna rysa. Pamię­ta­jmy jed­nak, że one jak na złość lubią pojaw­iać się same z siebie od czasu do czasu — nieraz wystar­czy jedno ziarenko piasku w kieszeni, by móc zarysować ekran, nawet pomimo posi­ada­nia Gorilla Glass 3.

 

Ciekawe? Podziel się!