Jeśli jesteś posiadaczem LG Optimusa 4X HD, masz powód do szczęścia – LG w końcu wydało aktualizację systemu dla tego smartfona do wersji 4.1 Jelly Bean.

LG jest producentem, który wyjątkowo słabo radzi sobie z aktualizowaniem swoich smartfonów. Na szczęście, coś się w tej kwestii ruszyło i wydany rok temu LG 4X HD właśnie otrzymał aktualizację do Androida 4.1 Jelly Bean. 

Jak to się mówi, lepiej późno, niż wcale. No właśnie, proces aktualizacyjny przebiegał wyjątkowo długo. Przypomnijmy, że Android 4.1 Jelly Bean miał swoją premierę w czerwcu ubiegłego roku. Do tej pory posiadacze topowego urządzenia LG musieli się zadowolić starszym Ice Cream Sandwichem. Do tej pory nie było do końca pewne, czy 4X HD rzeczywiście dostanie aktualizację, więc w sumie mamy możemy być szczęśliwi.

Uaktualnienie można pobrać za pomocą LG Mobile Service Tool, lecz można się spodziewać, że wkrótce dostępne będzie także z poziomu telefonu poprzez OTA. Według informacji internautów, Polacy mogą bezproblemowo pobierać już update. Nie dotyczy to niektórych brandowanych wersji LG, które aktualizację dostaną w niedalekiej przyszłości.

 

Jeśli posiadacie LG 4X HD, zachęcam do pobrania aktualizacji!

Via

Be Sociable, Share!