Jeśli znajdujesz się w Warszawie i jesteś posiadaczem Nokii Lumia, masz możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej promocji, dzięki której będziesz mógł korzystać z taksówki zupełnie za darmo.

Takiej akcji promocyjnej jeszcze nie było! Dzięki współpracy Nokii z iTaxi od 2 kwietnia po Warszawie poruszają się dwie specjalne taksówki. Jeśli jesteś posiadaczem smartfona Nokia Lumia, możesz korzystać z usług przez nie oferowane bez żadnych kosztów.

Na jakiej zasadzie to działa? Po prostu wystarczy zamówić taksówkę poprzez aplikację iTaxi na smartfonie Nokia Lumia i wybrać dowolny kurs na terenie Warszawy. Należy jednak wziąć pod uwagę, że kurs nie może przekroczyć wartości 200 zł – wtedy promocja nie będzie już nam przysługiwała. Z darmowej przejażdżki możemy się cieszyć raz na 96 godzin (dokładnie 4 dni).

Toyoty Avensis pełniące rolę taksówek łatwo rozpoznać po swoim nietypowym, niebieskim kolorze. Ich kierowcy będą sprawdzać model komórki osoby zamawiającej kurs oraz poproszą ją o potwierdzenie swojego nazwiska. Regulamin możecie znaleźć tutaj.

Akcja rozpoczęła się 2 kwietnia i będzie trwać aż do 29 czerwca, więc nadspodziewanie długo. Mam nadzieje, że nasi czytelnicy przebywający w Warszawie nie raz wezmą w niej udział 🙂 

Be Sociable, Share!