Samsung Galaxy Ace to seria budżetowych smartfonów z Androidem, która zyskała w naszym kraju bardzo dużą popularność. Już niedługo możemy się spodziewać trzeciego smartfona z tej rodziny.

Samsungi Galaxy Ace przyjęły się bardzo dobrze ze względu na swoją tanią cenę i przyzwoity design. Największą popularnością cieszy się pierwszy Ace, który jest najczęściej widywanym przeze mnie smartfonem – ogromna część moich znajomych skusiła się na ten model. Trzeba jednak mieć na uwadze, że zdążył się zestarzeć.

Samsung Galaxy Ace 3 oczywiście otrzyma szybsze podzespoły, dzięki czemu nabierze nieco świeżości. Przede wszystkim, wyświetlacz ma ulec powiększeniu i jego przekątna wyniesie 4″. Procesorem zostanie dwurdzeniowa jednostka o taktowaniu 1,2 GHz, która w połączeniu z 1 GB RAM-u powinna sobie całkiem spokojnie poradzić z Androidem 4.1 Jelly Bean. Pamięć wewnętrzna wyniesie 4 GB, a bateria otrzyma pojemność 1500 mAh.

Jak na budżetowy smartfon, Samsung Galaxy Ace 3 prezentuje się całkiem nieźle. Niestety, nie są to potwierdzone dane techniczne – oficjalne dane oraz zdjęcia jeszcze nie ujrzały światła dziennego.

Myślę, że Samsung Galaxy Ace 3 mógłby być świetnym telefonem dla osób, które posiadają pierwszego Ace’a i szukają nowej komórki w tym samym przedziale cenowym. Posiadacze Ace’a 2 natomiast nie mają zbyt wielu powodów do przeprowadzki na nowszy model. Premiera nowego modelu może nastąpić już w maju.

Via

Be Sociable, Share!