Sam­sung Galaxy Ace to seria budże­towych smart­fonów z Androi­dem, która zyskała w naszym kraju bardzo dużą pop­u­larność. Już niedługo możemy się spodziewać trze­ciego smart­fona z tej rodziny.

Sam­sungi Galaxy Ace przyjęły się bardzo dobrze ze względu na swoją tanią cenę i przyz­woity design. Najwięk­szą pop­u­larnoś­cią cieszy się pier­wszy Ace, który jest najczęś­ciej widy­wanym przeze mnie smart­fonem — ogromna część moich zna­jomych skusiła się na ten model. Trzeba jed­nak mieć na uwadze, że zdążył się zestarzeć.

Sam­sung Galaxy Ace 3 oczy­wiś­cie otrzyma szyb­sze podze­społy, dzięki czemu nabierze nieco świeżości. Przede wszys­tkim, wyświ­et­lacz ma ulec pow­ięk­sze­niu i jego przekątna wyniesie 4″. Pro­ce­sorem zostanie dwur­dzeniowa jed­nos­tka o tak­towa­niu 1,2 GHz, która w połącze­niu z 1 GB RAM-u powinna sobie całkiem spoko­jnie poradzić z Androi­dem 4.1 Jelly Bean. Pamięć wewnętrzna wyniesie 4 GB, a bate­ria otrzyma pojem­ność 1500 mAh.

Jak na budże­towy smart­fon, Sam­sung Galaxy Ace 3 prezen­tuje się całkiem nieźle. Niestety, nie są to potwierd­zone dane tech­niczne — ofic­jalne dane oraz zdję­cia jeszcze nie ujrzały światła dziennego.

Myślę, że Sam­sung Galaxy Ace 3 mógłby być świet­nym tele­fonem dla osób, które posi­adają pier­wszego Ace’a i szukają nowej komórki w tym samym przedziale cenowym. Posi­adacze Ace’a 2 nato­mi­ast nie mają zbyt wielu powodów do przeprowadzki na nowszy model. Pre­miera nowego mod­elu może nastąpić już w maju.

Via

Ciekawe? Podziel się!