W Internecie pojawiło się zdjęcie nowego smartfona Nokii. Mowa o Lumii 950. Możliwe, że właśnie tak będzie wyglądać jeden z następnych modeli fińskiego producenta.

To, że Nokia ma w planach stworzenie następcy Lumii 920, wiemy już od dawna. Widocznie wkrótce może on ujrzeć światło dzienne, gdyż już teraz został schwytany na zdjęciu. Oto on:

Na informacje o Lumii 950 wpadli redaktorzy serwisu WPCentral za pośrednictwem anonimowego nadawcy. Powiedział on, że uchwycony smartfon jest prototypem i jego wygląd może się zmienić.  Jest to wielce prawdopodobne – taki blokowy wygląd mało współgra z pozostałymi modelami Nokii.

Wewnątrz Lumii 950 ma się znaleźć aparat o rzekomo świetnych parametrach korzystający z technologii zastosowanych we wcześniejszych modelach fotograficznych (bezstratny zoom, optyczna stabilizacja obrazu, nadpróbkowanie), choć nie będzie to wyczekiwany moduł PureView 41 Mpix.

Poza tym, telefon wyposażono w wyświetlacz 1280×768 pikseli i 2 GB pamięci RAM. Niestety, nie znamy większej ilości szczegółów.

Jak uważacie? Czy mamy do czynienia ze zręcznie skleconym fotomontażem, czy jest to rzeczywisty prototyp Nokii? Opinię pozostawiam Wam.

Via

Be Sociable, Share!