World of Tanks to popularne w naszym kraju MMO na komputery osobiste. Stawia ono gracza w roli czołgisty, który może rywalizować z przeciwnikami na polu bitwy. Wkrótce gra zyska swoją odmianę przeznaczoną dla urządzeń mobilnych z iOS-em i Androidem.

World of Tanks: Blitz zapowiada się naprawdę interesująco. Założenia gry mają być jak najbardziej zbliżone do tych z pecetów – gracze zostaną podzieleni na dwie drużyny po maksymalnie siedem osób, którzy będą musieli toczyć ze sobą boje na śmierć i życie, a pomogą im w tym pojazdy pancerne wszelkiej maści.

Niestety, obecnie nie wiadomo o World of Tanks: Blitz zbyt wiele. Twórcy obiecują, że gra będzie korzystała z konta Wargaming.net, co z pewnością będzie miłym gestem dla obecnych graczy w WoT. CEO studia Wargaming.net, Victor Kislyi powiedział także:

Tworząc World of Tanks: Blitz zamierzamy zrobić wszystko, by oddać graczom doświadczenie mogące konkurować ze wszystkim, co można znaleźć na konsoli[komputerze? – przyp. red.]

Niestety, jedyne czym dysponujemy na obecną chwilę oprócz powyższych rewelacji to garść screenów. Trzeba przyznać, że gra prezentuje się na nich świetnie, choć może ona się różnić od tego, co ujrzymy finalnie.

Miejmy nadzieję, że World of Tanks: Blitz zjawi się w Google Play i App Store już niebawem!

Be Sociable, Share!