HTC Desire to rodzina modeli, która zdaje się poszerzać bez końca – właśnie pojawiły się informacje o dwóch kolejnych. A może zamiast tego byłoby lepiej zająć się Tiarą?

Desire P i Desire Q to dwa nowe smartfony, które wkrótce powinny się pojawić na azjatyckim rynku. Zachodzę w głowę, z jakiego powodu zarząd HTC postanowił stworzyć tak wielką ilość niemal identycznych telefonów? Ile razy można sprzedawać to samo?

Abstrahując od tego, Desire P otrzyma dwurdzeniowy procesor 1 GHz, wyświetlacz o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości 480×800 pikseli. Aparat został wyposażony w ośmiomegapikselowy sensor. Jestem pewien, że już kiedyś to widziałem…

Desire Q dla odmiany zostanie wyposażony w aparat 5 Mpix i wyświetlacz 4″, choć prawdopodobnie postanowiono zastosować ten sam procesor. W każdym razie, charakteryzuje się zegarem 1 GHz.

Wiadomo także, że HTC od paru miesięcy pracuje nad kolejnym smartfonem z Windows Phone 8 o kryptonimie Tiara. Mówi się, że otrzyma wygląd zupełnie odbiegający od HTC One. Otrzyma wyświetlacz SLCD2 4,3″ o rozdzielczości 480×800 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, aparat 8 Mpix i baterię 1800 mAh. Są wśród Was chętni na takie urządzenie?

 

Be Sociable, Share!