HTC Desire to rodz­ina mod­eli, która zdaje się posz­erzać bez końca — właśnie pojaw­iły się infor­ma­cje o dwóch kole­jnych. A może zami­ast tego byłoby lep­iej zająć się Tiarą?

Desire P i Desire Q to dwa nowe smart­fony, które wkrótce powinny się pojawić na azjaty­ckim rynku. Zachodzę w głowę, z jakiego powodu zarząd HTC postanowił stworzyć tak wielką ilość niemal iden­ty­cznych tele­fonów? Ile razy można sprzedawać to samo?

Abstrahu­jąc od tego, Desire P otrzyma dwur­dzeniowy pro­ce­sor 1 GHz, wyświ­et­lacz o przekąt­nej 4,3″ i rozdziel­czości 480x800 pik­seli. Aparat został wyposażony w ośmiomegapik­selowy sen­sor. Jestem pewien, że już kiedyś to widziałem…

Desire Q dla odmi­any zostanie wyposażony w aparat 5 Mpix i wyświ­et­lacz 4″, choć praw­dopodob­nie postanowiono zas­tosować ten sam pro­ce­sor. W każdym razie, charak­teryzuje się zegarem 1 GHz.

Wiadomo także, że HTC od paru miesięcy pracuje nad kole­jnym smart­fonem z Win­dows Phone 8 o kryp­ton­imie Tiara. Mówi się, że otrzyma wygląd zupełnie odb­ie­ga­jący od HTC One. Otrzyma wyświ­et­lacz SLCD2 4,3″ o rozdziel­czości 480x800 pik­seli, dwur­dzeniowy pro­ce­sor 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, aparat 8 Mpix i baterię 1800 mAh. Są wśród Was chętni na takie urządzenie?

 

Ciekawe? Podziel się!