Windows Phone 8 jest systemem, na którym nie ma zbyt wielu „dużych” gier. Na szczęście, Gameloft postanawia zmienić ten stan rzeczy i już w kwietniu posiadacze systemu Microsoftu będą mogli zagrać w świetnego FPS-a Modern Combat 4.

Przyjemnie się czyta o tym, że Gameloft zamierza wypuścić kolejną świetną grę na Windows Phone 8. Tym razem wybór padł na Modern Combat 4: Zero Hour. Jest to naprawdę udana produkcja, więc mamy powód do radości 🙂

Modern Combat 4 to First Person Shooter, stawia gracza w roli członka oddziału do spraw walki z terroryzmem, który ma za zadanie wyswobodzić prezydenta Stanów Zjednoczonych z rąk porywacza. Gra inspirowana jest przede wszystkim słynną serią Call of Duty i posiada z niej sporo zapożyczeń. Nie można także zapomnieć o rewelacyjnym trybie multiplayer, który na platformach mobilnych nie ma sobie równych. Na pochwały zasługuje grafika, która prezentuje się szczególnie widowiskowo na najnowszych urządzeniach Apple – miejmy nadzieję, że Nokia otrzyma tą samą wersję pod względem ustawień grafiki.

Modern Combat 4 na Windows Phone 8 trafi w kwietniu – dodam, że starsze wersje WP nie otrzymają wsparcia. Gra ma kosztować 6,99$, a więc nieco ponad 24 zł. Warto dodać, że MC4 jest dostępne na Androidzie i iOS już od grudnia.

Via

Be Sociable, Share!