Win­dows Phone 8 jest sys­te­mem, na którym nie ma zbyt wielu “dużych” gier. Na szczęś­cie, Gameloft postanawia zmienić ten stan rzeczy i już w kwiet­niu posi­adacze sys­temu Microsoftu będą mogli zagrać w świet­nego FPS-a Mod­ern Com­bat 4.

Przy­jem­nie się czyta o tym, że Gameloft zamierza wypuś­cić kole­jną świetną grę na Win­dows Phone 8. Tym razem wybór padł na Mod­ern Com­bat 4: Zero Hour. Jest to naprawdę udana pro­dukcja, więc mamy powód do radości :)

Mod­ern Com­bat 4 to First Per­son Shooter, stawia gracza w roli członka odd­zi­ału do spraw walki z ter­ro­ryzmem, który ma za zadanie wys­wo­bodzić prezy­denta Stanów Zjed­noc­zonych z rąk porywacza. Gra inspirowana jest przede wszys­tkim słynną serią Call of Duty i posi­ada z niej sporo zapoży­czeń. Nie można także zapom­nieć o rewela­cyjnym try­bie mul­ti­player, który na plat­for­mach mobil­nych nie ma sobie równych. Na pochwały zasługuje grafika, która prezen­tuje się szczegól­nie wid­owiskowo na najnowszych urządzeni­ach Apple - miejmy nadzieję, że Nokia otrzyma tą samą wer­sję pod wzglę­dem ustaw­ień grafiki.

Mod­ern Com­bat 4 na Win­dows Phone 8 trafi w kwiet­niu — dodam, że starsze wer­sje WP nie otrzy­mają wspar­cia. Gra ma kosz­tować 6,99$, a więc nieco ponad 24 zł. Warto dodać, że MC4 jest dostępne na Androidzie i iOS już od grudnia.

Via

Ciekawe? Podziel się!