Z myślą o swoim najważniejszym smartfonie, Samsung wypuścił całą serię nowych akcesoriów, jak np. wagi łazienkowe (to nie żart!). Przyjrzymy się im w tym tekście.

S Band

Pierwszym z nich jest opaska S Band, która będzie współpracować z aplikacją S Health 2.0. Dzięki wbudowanemu krokomierzowi i innym czujnikom pozwoli na liczenie spalonych kalorii oraz wydajności naszego snu (też Was ciekawi, na jakiej zasadzie jest to liczone?). S Band jest wodoodporny.

 

 

S View Cover

Z pozoru jest to zwykły futerał z przednią klapką otwieraną jak zeszyt. Takich (zazwyczaj badziewnie wykonanych) pokrowców jest na Alegro od zatrzęsienia i są tworzone niemal dla każdego smartfona, lecz S View Cover ma jedną cechę szczególną: na froncie ma wbudowane niewielkie okienko, przez które widać podstawowe informacje, jak nieodebrane wiadomości i połączenia. Pomysłowa rzecz!

 

 

Game Pad

Jest to nakładka na smartfon, która pozwoli na bardziej komfortowe granie w gry dzięki wbudowanym przyciskom. Ich ułożenie do złudzenia przypomina to znane z pada od Xboksa 360, co powinno zapewniać ergonomię na wysokim poziomie. Całość paruje ze smartfonem za pomocą łączności Bluetooth. Co ciekawe, w opisie urządzenia jest podane, że można je podłączyć do urządzeń z ekranami o przekątnej od 4 do 6,3″ – czy to znak, że Note II będzie mieć ekran o takiej przekątnej? Przeczyłoby to plotkom, jakoby Note III miał otrzymać wyświetlacz 5,9″.

 

 

Wireless Charging Pad / Cover

Jak widać, jest to po prostu stacja umożliwiająca bezprzewodowe ładowanie. Całość działa analogicznie do poduszeczek Fatboya, którą pokazywaliśmy Wam na naszym materiale video.

Flip Cover

Są to po prostu zwykłe zeszytowe pokrowce na nowego Samsunga. Najprościej mówiąc, są to takie S View Covery, lecz bez ekranu i w różnych wariantach kolorystycznych.

Pouch

Pouch to kolejny pokrowiec. Ma on otwór na górze i przypomina twardą, skórzaną skarpetę. Trzeba przyznać, że Pouch wygląda elegancko.

 

 

Protective Cover+

Tutaj z kolei mamy do czynienia z tzw. bumperami, tj. zderzakami, które zwiększają wytrzymałość smartfona na upadki.

Headset

Po prostu słuchawki. Mają one zapewniać jakość dźwięku klasy premium (śmiem wątpić w te zapewnienia). Nie zabrakło w nich pilota i płaskiego kabla, który sprawia, że zaplątanie jego stanie się znacznie utrudnione.

Extra Battery Kit

Tym razem chodzi po prostu o dodatkową baterię.

 

 

HRM

Pasek, który zmierzy nasz puls. Przyda się osobom aktywnym, korzystającym z aplikacji typu Endomondo czy Runtastic.

 

 

Body Scale

Tego się na pewno nie spodziewaliście – Body Scale to stacjonarna waga, która po zważeniu nas prześle naszą wagę do smartfona za pomocą łączności Bluetooth. Współpracuje z pakietem S Health 2.0.

Be Sociable, Share!