Nokia Muzyka+ to płatna usługa Nokii, która pozwala na odsłuchi­wanie muzyki w sposób, który przy­pom­ina ten ze Spo­tify czy Deez­era. Czy warto skusić się na dodatkowe opcje, które nie są ofer­owane w bezpłat­nej wer­sji aplikacji?

Nokia Muzyka+ to aplikacja pozwala­jąca na odsłuchi­wanie muzyki przesyłanej strumieniowo.Nie jest to jedyna usługa inter­ne­towego streamingu muzyki, czy warto więc rzu­cić na nią okiem? Zobaczmy, co takiego ofer­uje + dodany do nazwy.

Po wykupi­e­niu sub­skrypcji mamy do dys­pozy­cji zde­cy­dowanie więcej funkcji, niż w przy­padku dar­mowego konta. Między innymi, możemy zapisać na pamięć tele­fonu tyle mixów, ile tylko zechcemy (bezpłatna wer­sja ofer­uje 4 miksy). Nie stoi na przeszkodzie także bez ograniczeń pomi­jać te utwory, które nam nie przy­padły do gustu. Sama muzyka jest ofer­owana w ośmiokrot­nie wyższej jakości gdy połączymy się poprzez Wi-Fi. Fanów karaoke ucieszą tek­sty piosenek, a chyba wszys­t­kich fakt, że stream będzie dostępny także z poziomu komputera.

Oczy­wiś­cie, Nokia Muzyka+ nie jest bezpłatna. Miesięczny koszt abona­mentu za tą usługę wynosi 16 zł. W moim odczu­ciu jest to całkiem sporo, choć jeśli jesteś­cie wyma­ga­ją­cymi melo­manami i w dodatku pol­u­bil­iś­cie dar­mową odmi­anę usługi, może­cie być oczarowani. Niezde­cy­dowani mogą skusić się na tygod­niowy okres próbny, w cza­sie którego zdąży­cie zaz­na­jomić się z dzi­ałaniem Muzyki+.

Nokia Muzyka+ jest oczy­wiś­cie dostępna w Nokia Col­lec­tion na smart­fony Nokia z sys­te­mem Win­dows Phone.

 

Ciekawe? Podziel się!