Nokia Muzyka+ to płatna usługa Nokii, która pozwala na odsłuchiwanie muzyki w sposób, który przypomina ten ze Spotify czy Deezera. Czy warto skusić się na dodatkowe opcje, które nie są oferowane w bezpłatnej wersji aplikacji?

Nokia Muzyka+ to aplikacja pozwalająca na odsłuchiwanie muzyki przesyłanej strumieniowo.Nie jest to jedyna usługa internetowego streamingu muzyki, czy warto więc rzucić na nią okiem? Zobaczmy, co takiego oferuje + dodany do nazwy.

Po wykupieniu subskrypcji mamy do dyspozycji zdecydowanie więcej funkcji, niż w przypadku darmowego konta. Między innymi, możemy zapisać na pamięć telefonu tyle mixów, ile tylko zechcemy (bezpłatna wersja oferuje 4 miksy). Nie stoi na przeszkodzie także bez ograniczeń pomijać te utwory, które nam nie przypadły do gustu. Sama muzyka jest oferowana w ośmiokrotnie wyższej jakości gdy połączymy się poprzez Wi-Fi. Fanów karaoke ucieszą teksty piosenek, a chyba wszystkich fakt, że stream będzie dostępny także z poziomu komputera.

Oczywiście, Nokia Muzyka+ nie jest bezpłatna. Miesięczny koszt abonamentu za tą usługę wynosi 16 zł. W moim odczuciu jest to całkiem sporo, choć jeśli jesteście wymagającymi melomanami i w dodatku polubiliście darmową odmianę usługi, możecie być oczarowani. Niezdecydowani mogą skusić się na tygodniowy okres próbny, w czasie którego zdążycie zaznajomić się z działaniem Muzyki+.

Nokia Muzyka+ jest oczywiście dostępna w Nokia Collection na smartfony Nokia z systemem Windows Phone.

 

Be Sociable, Share!