Samsung Galaxy S III – najpopularniejszy i wciąż jeden z najlepszych smartfonów z Androidem wkrótce otrzyma swojego następcę. Czas zapisać w naszych kalendarzach datę 14 marca – wtedy ma nastąpić premiera Samsunga Galaxy S IV.

Na ten dzień czekało wielu. Od dawna wyczekiwany następca rewelacyjnego Samsunga Galaxy S III zostanie zaprezentowany 14 marca podczas konferencji Samsung UNPACKED na Times Square w Nowym Jorku o godzinie 19.00 czasu miejscowego.

Co nowego wniesie Galaxy S IV? Mówi się, że powstaną jego dwie wersje – międzynarodowa i amerykańska. Ta pierwsza, która trafi również do Europy, zostanie wyposażona w ośmiordzeniowy procesor Exynos Octa, o którym rozpisywaliśmy się już kawał czasu temu. Amerykanie z kolei otrzymają SGS-a IV ze Snapdragonem 600 z modułem LTE. Wiadomo też o ekranie 4,99″ FullHD.

Samsung Galaxy S IV niemal na pewno utwierdzi Samsunga na pozycji lidera w branży mobilnej. Wcześniejsze poczynania koreańskiego giganta utwierdzają nas w przekonaniu, że SGS IV zostanie bardzo dopieszczony zarówno pod względem konfiguracji sprzętowej, jak i udogodnieniami oferowanymi prze nakładkę systemową. Czy jednak będzie godnym rywalem dla HTC One i LG Optimusa G Pro? Cóż, odpowiedź przecież sami dobrze znacie…

Via

Be Sociable, Share!