Wściekłe ptaki – niby mała gierka, a rozkochały się w niej miliony. Teraz posiadacze smartfonów z Windows Phonem pierwszej i drugiej generacji mają okazję nacieszyć się jedną z wcześniejszych części ptasiej serii.

Tak jakoś się stało, że Windows Phone 7 i Windows Phone 8 nie otrzymały wcześniej Angry Birds Seasons. Co prawda nic nie stało na przeszkodzie zagrywać się w nowsze i (zdaniem większości) lepsze Angry Birds Star Wars czy Angry Birds Space, lecz dopiero od teraz możemy zagrywać się w sezonową odmianę ptaków.

Mechanika gry jest niemalże niezmieniona w stosunku do pierwszego, „zwykłego” Angry Birds. Nie ma tu wielu udziwnień, co może spodobać się osobom szukającym prostej i nieskrępowanej rozrywki. Etapy, które zostały nam oddane, zostały tematycznie podzielone na pory roku, święta itp. Reszta jest jak w oryginale. Głupio bym się czuł tłumacząc zasady gry w Angry Birds na takim blogu – czy wśród Was są tacy, co jeszcze nie widzieli tej produkcji?

Gra ukazała się zarówno na Windows Phone 7, jak i na Windows Phone 8. Niestety, w przeciwieństwie do Androidowego odpowiednika, jest płatna i kosztuje 3,49 zł. Nie jest to wygórowaną ceną, więc myślę, że warto rozważyć zakup apki. No, ale pod warunkiem, że znudziły Wam się inne części, od których radziłbym zacząć – moim zdaniem są po prostu ciekawsze.

 

Be Sociable, Share!